Обновено
Sren Камера Филтер Случај, Погодно да се Носат Филтер Случај Фотографија со Кука за 82mm Филтер и Подолу

Sren Камера Филтер Случај, Погодно да се Носат Филтер Случај Фотографија со Кука за 82mm Филтер и Подолу

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 467.76

Опремен со кука, може да се закачи во торба, камера торба, итн, многу удобен за носење.Не е лесно да се прашина, но исто така и со одредена функција, да обезбеди подобра заштита на вашиот објектив.Направен од висок квалитет на СТП leatherette и полиестер материјал, фирма и издржливи, обезбеди подолг животен век.Разумен interlayer, прецизната изработка, може да биде инсталиран до 5 парчиња на 82mm/3.2 во дијаметар и под филтер.Светлината во тежина и да се мали во големина, ќе не донесе товар кога носат надвор, да обезбеди подобро искористување чувство.Функција : 1. Разумен interlayer, прецизната изработка, може да биде инсталиран до 5 парчиња на 82mm/3.2 во дијаметар и под филтер.2. Опремен со кука, може да се закачи во торба, камера торба, итн, многу удобен за носење.3. Направен од висок квалитет на СТП leatherette и полиестер материјал, фирма и издржливи, обезбеди подолг животен век.4. Не е лесно да се прашина, но исто така и со одредена функција, да обезбеди подобра заштита на вашиот објектив.5. Светлината во тежина и да се мали во големина, ќе не донесе товар кога носат надвор, да обезбеди подобро искористување чувство.Спецификација : Предмет Тип : Објектив Филтер за Складирање Case Material : СТП Leatherette+Polyester Weight : Прибл. 144g/5.1 oz Color : Како слика се прикажани Пакет Листа : 1 x Складирање Bag1 x Кука.

Повеќе детали

Item Type:
 Lens Filter Storage Case
Material:
 PU Leatherette+Polyester
Weight:
Approx. 144g/5.1oz
Color:
As picture shown
Package List:
1 x Storage Bag1 x Hook :

Слични производи во категоријата

Можете да ги зачувувате филтри.Тоа е многу погодно да се користи кога ќе излезат.Парична казна изработк�

Најлон материјал е издржлив за долгорочна употреба 9 во 1 торба е компактен, но пространа, кои може да се �

Високквалитет на производот и доверлив материјал.Бренд : Mind Shift.Овој производ е дизајниран и за професио

Полутежок случај е водоотпорен и вклучува филтер за паричникот што ќе куќа до 5 филтри.Ќе најдете филтер

100% Сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далеч�

Scroll