Обновено
Професионални Производи 69410 Гас Тело Заптивка Комплет

Професионални Производи 69410 Гас Тело Заптивка Комплет

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 211.20

Заптивка Комплет за гас тела (69600/69601/69604/69605).Стручната Моќ, Гас Тела сите се користат специјални дихтунзи, бидејќи тие имаат поголем род од акциите гас тело заптивка.Комплетен состав на замена гас тело дихтунзи за да одговараат на Енергија Гас Тела е сега се нуди.Во случаи каде што неколку различни понесе големини се нуди за одреден модел, комплет има заптивка за најголемата понесе големина.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пакет Димензии : 1.0" (L) x 10.5" (W) x 11.5" (H).Тип На Производ : Авто Дел.Пакет Количина : 1 Земја НА потекло : сад.АТП �

Вистински Хонда Производ, ОЕМ Дел Број : 15412KYJ901 Го заменува ОЕМ Дел Број(s) : 15412KYJ901 Хонда Мотор Заптивка Де

Големина (спецификации) : 1.5".Стил (спецификации) : TriМенгеме.Материјал (спецификации) PTFE X 316 L не ' Рѓосувач�

Заптивка Комплет за гас тела (69602 / 69603 / 69606 / 69607).Пакетот должина е 13.716 сантиметри.Пакетот висина е 11.43 сан�

Дури и најмало истекување е премногу, како што се зголемува одржување и го намалува котел живот.Тестови

ЦРНОMAX Рака Дупка дихтунзи печат со нула истекување во пареа и во ладна вода хидро тестови.ЦРНОMAX withstands р

СИНОMAX® шахтата и handhole дихтунзи, конструиран за да се обезбеди сите издржливост, еластичност, и запечату

Силиконски заптивка одговара на стандардот 2.5" triдетелина или трименгеме фитинзи, ќе се применуваат до Ц

???? 【ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА】Точната големина на & дебелина заптивка Визија за Скара ???? 【ВИСТИНСКИ】 Гарантир

Дерби спојки покрие Опрстен заптивка и Oпрстени за одвод на приклучоци.вклучува дерби покрие опрстен за

Scroll