Обновено
Goodthreads Мажите Мека Памучна Термички Бод Crewneck Џемпер

Goodthreads Мажите Мека Памучна Термички Бод Crewneck Џемпер

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 512.40

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Совршен лесни дели џемпер во вафли шема термички бод.Оваа 100% памук џемпер е полесни од другите наши мека памучна џемпери, но значителен од традиционалните термички т-маица.Ребрести јака, полите, и манжетни.Моделот е 6'2" и носи големина Медиум.Грижа Совет : бидејќи ова 100% памук, џемпер, тоа ќе се намали во жешка фен.За да се минимизира собирање, употреба ниска топлина.За одржување на големината, се постават рамен да се исуши.Goodthreads' колекција на машка облека направена со нега зема носат-насекаде облека за да на следното ниво.Се создаде може да не-мис спарувања со долги и кратки ракави копчето надолу кошули во стандардни и тенок одговара, плус chino панталони и шорцеви направени од брчка-бесплатни не-железо ткаенина.Со овие класици—и Т-маици, поло маици, и outerwear да се коло од вашиот изглед—Goodthreads е вашиот одат-да за гардероба staples со стилот што го сакате.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Џо САД(tm) Мажи Tri Blend V Деколте, Tee.Ткаенина laundered, 4.2 мл., 50 / 25 / 25 полиестер / чешлани ringspun памук / rayon, 32 сингло�

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Еден елегантен чисти џемпер од Томи Hilfiger дека е

Совршен носат со тесни фармерки или leggings и чизми да се направи една симпатична есен / зима изглед.Мали() :

50% Merino Волна, 50% Акрил.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Лесно преку градите и конусни преку половин

100% Волна.Увезени.Не Затворање затворање.Суво Чистење Само.Малку опуштено.Долги ракави.Хип должина.Совр�

Полна Боја.v деколте / henley џемпери.Batwing долг ракав.Отворање на повеќе копчиња, ако сакате да се добие сек�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Polyacrylic.Се повлече На затворање.М

【Пар со】:Тези блузи, куси ракави кошули, т кошули,долги ракави henley маици,поло маици,памук, лен кошули,в�

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Еден елегантен чисти џемпер од Томи Hilfiger дека е

100% Памук.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Брод вратот.Долг ракав; ребрести ракав и полите.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Polyacrylic.Се повлече На затворање.М

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Се повлече На затвор�

Стил : овој леопард џемпер е опремен со Леопард Печати, Плетени, Долги Ракави, Исечете, и во секојдневен с

8" НИ M : Биста : 109cm / 43.Точка Име : Angashion Женска Џемпери Секојдневен Леопард Печатени Комбинација Долги Рак�

100% Полиестер 【Материјал】Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашето секојдне

Совршен за да се спарите со фармерки / кожни панталони и кратки чизми.Леопард печати : 2019 нови fashion Patchwork р

✔ Големина Внимание Лабави, големина работи малку ГОЛЕМИ; може да се сметаат за Големината Надолу ако с

Scroll