Обновено
HOMCOM Fluted-Стил Дрвен Кујнски Остров за Складирање, чување Кабинет со Фиока, Отворете Shelving, и Внатрешни работи Shelving за трпезарија, Црна

HOMCOM Fluted-Стил Дрвен Кујнски Остров за Складирање, чување Кабинет со Фиока, Отворете Shelving, и Внатрешни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 530.40

ПОВЕЌЕ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : голема фиока нуди простор за прибор, додека две вратата куќа внатрешни работи полици за поголем кујна потреби.Отворете чување области на двете страни со прилагодливи дизајн обезбеди дополнителен простор.РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН : Донесе модерна елеганција и функционалност во вашиот дом, со овој модерна кујна складирање табела.Со елегантна бела боја, оваа складирање кабинет е одлично за кујна и трпезарија.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Оваа кујна комунални островот е изграден од цврст МДФ одбор со дрво за долгорочната стабилност и е супер лесно да се одржува.ДОДАДЕНО УБАВИНА & SECURITY : Нашата кујна бар табела карактеристики на fluted вратата панел со антички стил фиока и врата за дополнителна убавина.Оваа кујна островот, исто така доаѓа со ѕид прилози за дополнителна стабилност и безбедност, треба да одлучите да го вклучите вашиот остров во полуостров.КУЈНСКИ ОСТРОВ ИНФОРМАЦИИ : Вкупно Димензија : 47.25" W x 17.75" D x 36.25" H Максимална Тежина Капацитет : 220 кг.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој далечински куче обука јака карактеристики сигурен 1000 ft безжичен опсег со силен сигнал пенетрација

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Абразивни подлога што се користи за одземање винил и бетонски подови.ОДЛИЧЕН КВАЛИ�

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен теле�

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Компатибилен со Жанр : Анимација сепак, јас нема да имаат начин за да се знае дали тие работат или не.Јас �

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

Покрај тоа, таа е посветена на датотека област и повеќе прилог прегради, кои можете безбедно чување на р�

Intel Core i75500 U 2.4 GHz SR23 W Процесор 16 GB RAM меморија 64 GB SSD Лаптоп Плоча 11 MBUZZ0431 за Google Chromebook Pixel LS Серија.Дел Број : 1

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

Scroll