Обновено
QWORK Провира Струг Инсерти, 10 Парчиња 16ER AG60 Карбид Провира Алатки за Провира Вртење на Држачот

QWORK Провира Струг Инсерти, 10 Парчиња 16ER AG60 Карбид Провира Алатки за Провира Вртење на Држачот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1358.40

За обработка : Челик делови.Модел : 16 ER AG60 надворешни иконата вметни.Материјал : Карбид Провира Влошки.Обложување : Мазна површина, отпорност на абење, оксидација отпор.Издржливи : Таписерии изработка, висока цврстина, висока цврстина, постабилна и издржливи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Општа намена.Популарната провира вметнете стил за општа употреба.Дава задоволителни перформанси во по�

Одличен АнтиBuiltUp и Chipping отпор.Сите внесува имаат одличен АнтиBuiltUp и Chipping отпор.Ние нудиме на нашите прои�

ВИЕ сте КУПУВАЊЕ НА СЛИКАТА 6 INSERTSSOLD ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWMATERIALCARBI

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока

ОН60 степен полн профил провира insert (внеси).Десната рака сечење насока.Толеранција класа е 2 A / 2 B.Завртка �

0 D Жица Тема Влошки.Достапен во две основни форми, слободни работи или завртка заклучување, тие се многу

Погоден за страна мелничката, на крајот мелничката, а по завршувањето на леано железо и титаниум.Висока

Овој притисок постои бидејќи нивните слободни дијаметар е поголем од пресметана вредност, во однос на н

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за поправка на оштетени или истрошени теми,

Инсерти провира, UЗаклучување и ТвинLock / за надворешни провира, ТMax UЗаклучување, Лежешедолу со центар з�

Клуч големина : T8.Сте добредојдени да се прават коментари на нашите производи !.Теренот : 0.Круг со дијам�

Scroll