Обновено
Амазон Основите Двојна Изведба Бања Пешкир - 4-Pack, Вистински Син

Амазон Основите Двојна Изведба Бања Пешкир - 4-Pack, Вистински Син

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 935.76

100% Памук.Увезени.Dual-перформанси крпа со нула пресврт конструкција за подобрување на мекост и absorbency, и 2-ply конструкција за издржливост.Pleated работ и солидна боја дизајн додава класичен изглед на вашата бања; лесни и абсорбента.Сет вклучува 4 бања крпи на 30 x 54 инчи, 580 GSM.Машина за миење и суви; се избегне контакт со производи кои содржат пероксид.Направен во OEKO-TEX Чекор сертифицирана фабрика, независна сертификација на систем кој обезбедува производство на текстил ги исполни високите безбедносни и еколошки стандарди.Боја : True Blue | Стил : Бања Крпи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Меки, кожниfriendly и удобен.Зголемување и се згусне, заврши на телото.Не е лесно да се фрли на косата, не е ле

Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Ние ги користиме најдобрите памук и работат на

Памук.Висок Квалитет на Автентични турски Крпа, Абсорбента, БрзСува и Екопријателски.Машина за миење ла

100% Памук.На Avanti Дома Апстракт Крајбрежни Колекција е традиционален крајбрежни дизајн со крајбрежен ико

100% Прстен откачи чешлани памук што овие крпи мека, меки и крајната луксузен.Секој сет содржи 4 бања крпи,

ЛУКСУЗЕН УДОБНОСТ : Kin Hwa премиум квалитет бања крпи се ултра мека, може да се доживее од супер меки чувст�

Памук Handkerchiefs : направен од чист памук.Овие абсорбента, еколошки handkerchiefs се дизајнирани да обезбедат год�

✦Клиент е Бог, 715 дена, Време на Испорака, Бесплатно Враќање или Размена Политика.голф блузи жените дами

Миење на лицето, бања пешкир, избрише вашата глава и ја апсорбираат водата.Две крпи се еднакви на една ко

Ние Вредност, Секој Клиент Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни инфо�

ТЕКСТУРА : Природно мека, 100% лен лен крпи, совршен за чувствителни луѓе страдаат од различни алергии.Лен

Крпа Големина : 30 X 15 инчен / 76.2 X 38.1 cm.Материјал : Полиестер + Памук.Мека и кожапријателски, светлина, дише

Неговата високакрај формирање прави сигурни дека крпи барака минимална на lint, имајќи ги во беспрекорна

Лесни и меки, меки и удобни.Брзо сушење без lint, мека и високи, силни воздухот пропустливост.Лесен и удобе�

Како лилјак на избор за повеќе од една третина од Про Бејзбол hitters, сите Tucci Безбол Палки се смета за најв�

Корални сомот длабоко шарени крпа е мека и кожапријателски,дише и удобно,влагаапсорпција и лесно да се �

◆Повеќе намени : уникатната технологија на печатење прави тоа да ги собере сите прилики, како што се бањ

Турски крпа опсег е совршено прилагоден за бања и на отворено.08 инчи (100 x 180 x 0 √ LIGHWEIGHT & ПОМАЛКУ ПРОСТОР : �

Тоа се уште е мека по повтори перење, и тоа не е лесно да се фрли на косата.Одбраниот материјал, меки и мек

Scroll