Обновено
Тешки Кристално Стакло Pravicy Спални Бања Вратата Копчиња, Мат Црна Топка Стил Keyless Круг Pravicy Вратата Knob се Справува Lockets за Внатрешни работи, Бања Брави, HDC34DB-DH11 (Б.К), 1 П

Тешки Кристално Стакло Pravicy Спални Бања Вратата Копчиња, Мат Црна Топка Стил Keyless Круг Pravicy Вратата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1199.76

Новиот кристално стакло за заклучување е дизајниран со комбинирање на традиционалните топката копчиња и стакло копчиња.Тоа е убавината на стакло копчиња, додека задржување на издржливост на традиционална врата копчиња.Квалитет и Трајност : Надминува 200,000 кругови, Лесна и едноставна монтажа помага да се заштеди време.Одговара за право и лево раце врати.Потврдете со ANSI Одделение 3. Keyless приватност брава со заклучување заклучување/отворите со помош на палецот од внатре.Лево на десно или лево раце.се користи за спалната соба/бања/privacy простор, итн.Дршката е реверзибилна, што го прави ова заклучување на вратата поставување одговара на лево или десно раце врати.Backset е прилагодлив за 2 3/8 инчи или 2 3/4 инчи.и тоа е се вклопуваат за 1-3/8 ВО-1-3/4 ВО дебелина врати.Ако не сте задоволни со производот или имаат проблеми со квалитетот, ве молиме ги споделите со нас!Ние ќе се врати или да го замени тоа за вас бесплатно.Големина : Pravicy | Боја : Мет Црна (Дијамант).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Направени од цврст, кован месинг за долготрајна издржливост.Идеален за врати кои се 84 инчи или поголема,

Одговара на повеќето стакло или Месинг заврши.Вратата knob Сетови.Висок квалитет на производот.Како вред�

Направени од цврст, кован месинг за долготрајна издржливост.Идеален за врати кои се 84 инчи или поголема,

Проекција : 1.1875" Дијаметар : 1.1875".Копчиња Категорија.Античкиот Бронза / Бакар Заврши.Класичен Стил.Quickship.�

Дувачкиот тело; челик внатрешната структура.Прилагодливи latch од 23 / 8 23 / 4 инчи (6070mm).Вклучува четири (4) ме�

БРАН ДИЗАЈН : Тоа не е само една врата лост — тоа е изјава парче.KNOBWELL вратата држела се доказпозитивно е �

Приватност knob со традиционалните Колонијалната дизајн за внатрешни работи, кревет и бања апликации; ле�

Користење со 15 / 8 во.да 13 / 4 во.вратата.Прилагодливи throughbolt може да се движи нагоре и надолу 11 / 2 во.за да ги

Комбо Сет од 2 Влез на Врата Копчиња и Две Двокреветни Цилиндар Мртвите Завртки во Сатенски Хром по Завр�

Материјал : вратата knob, направени од не ' рѓосувачки челик, не рѓа.Полиран хром изгледаат сосема малку, не

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

[Основните Info] : Matrial : Трајни чисто Стакло и Цинк Легура на База; Боја : Црна; Погоден за конвенционалните �

Подигнете стилот на целиот свој дом и со внесувањето на записот не се заклучи дека се координираат со Schl

Дизајнер Стил и супериорен безбедност со овој kwikset Потпис серија на производ.За употреба на внатрешни в�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Без разлика дали сте ремоделирање вашиот дом, или градење на нов дом, knobelite вратата knob ќе се обезбеди тра�

Направени од цврст, кован месинг за долготрајна издржливост.Идеален за врати кои се 84 инчи или поголема,

Пакетот вклучува 4 парчиња.Природен стил, шарени, ги красат вашата врата се справи.Главен материјал : крп

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

За Употреба во Надворешни и Внатрешни Врати.Левата и Десната Страна на Универзал.Backset е Реверзибилна По�

Премин вратата knob не може да се заклучи,но има latch.Погоден за салата или плакарот врати кои не бараат зак�

Scroll