Обновено
Круг Носот Коса Ножици, Безбедно Нерѓосувачки Челик Убавина Алатки за Triming на Косата

Круг Носот Коса Ножици, Безбедно Нерѓосувачки Челик Убавина Алатки за Triming на Косата

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 179.76

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето ножици, бебе помине ножици, бради, итн.Опремени со доволно голем прст дупки да им помогне на трим мали делови како што се носот на косата, уво коса и брада.На заоблени и криви совет сечење на рабови на носот коса clipper обезбеди точност и помогне да се намали мали детали.Здрав и лесен за чистење, ножици се изработени од нерѓосувачки челик, и лесно да се чисти пред кроење, обезбедување на сигурност и чистота.Симпатична и роман дизајн, круг совет дизајн на веѓа ножици, побезбедно заштита, особено погоден за лицето и носот средување на косата.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Овој далечински куче обука јака карактеристики сигурен 1000 ft безжичен опсег со силен сигнал пенетрација

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

[Кристално Јасна и Никогаш не Жолто] : Случај дизајн за i Phone 13 Про користење на ултрајасно TPU и КОМПЈУТЕР м

КОМПАТИБИЛЕН : i Phone 12 Про Max.Вклучуваат Калено Стакло Екран Заштитник.МАТЕРИЈАЛ : Двојни слоеви на shockproof T

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Scroll