Обновено
Calvas 3m Инфраред IR Blaster Далечински Управувач Приемник Extender Продолжување Кабел 3,5 mm Приклучок 1 Приемник 2 Emitters Систем за Полнење За HDTV

Calvas 3m Инфраред IR Blaster Далечински Управувач Приемник Extender Продолжување Кабел 3,5 mm Приклучок 1 Приемник

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1900.80

Пакетот Вклучува : 1 Pc x Далечински Управувач Extender |.Број на модел : IR-Далечински Управувач Приемник.Употреба : во ЖИВО.Пакет : Нема.Канал : 1. 3m Инфраред IR Blaster Далечински Управувач Приемник Extender Продолжување Кабел 3,5 mm Приклучок 1 Приемник 2 Emitters Систем за Полнење За HDTV Карактеристики 1.IR emitter може да се пренесе IR команди за да AV опрема, кои се надвор од очите, како на пример во некоја AV шкафот. 2.Погоден за ТЕЛЕВИЗОР, STB, DVD, DVR, ПВР, видео рекордер, сателитски приемник, и така натаму. 3.Универзална IR Extender Кабел со 3.5 милиметарски Џек. 4.Две emitters на еден приклучок.Спецификации : Врв Бранова Должина (λp) : 940nm Кабел должина : 3 метри Боја : Црна Количина : 1 Pc Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1cm разликата се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 Pc x Далечински Управувач Extender Објект специфики : број на Модел : IR-Далечински Управувач Receiver Use : TVPackage : No Channel : 1 Wireless комуникација : IRSupport стан : Нема.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1948D Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Креветчето Душек Подлога Совршено да се Вклопи : Мерки 28 x 52 x 5 инчи, се вклопува удобно врз било кој станд

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

Шефовите Форми : КУРШУМ; Глава Дијаметар(Максимум) : 8.6 mm (5 / 16 инчен); Глава Дијаметар(Min) : 3мм (1 / 8 инчи).Глав

ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА СЕ ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА СЕ НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД.Го намалува земјата во хаос.Одг

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.ЛАРИ МИЛ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

20 Парчиња Метал Антички Бронзена Боја Накит Правење На Резерви Шарм Beading Изработката На Големо 42795 Љубов

C3 Микрожито Волфрам Карбид Секачи.Се користи за рачно изработени врата или други машини.Цврст Челик, Пр�

Овој сет содржи 8 закачалки во сите 7 silken ткаенинаопфатени поместена закачалки 3 се offбела, 1 розова, 1 кафе

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

па ќе твоите песни.МЕДИУМИТЕ РЕПРОДУКЦИЈА : 3.За висок квалитет на звук во движење, оган до Шеф Аудио MCBK420

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Нашите 3 D faux mink трепките се рачно изработени од најдобар квалитет синтетички влакна, што е исклучително

Miyuki Најлон Beading Тема за beading, beadwork, накит одлуки, капчиња и крпа ткаење.Оваа казна, но сепак силен beading тема

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

Пакетот Вклучува : 18 компјутери ноќта на Вештерките картички големина 5 x7 инчен, 18 компјутери боја плик с

Брановидни Mailer Кутии : да ги Користите овие бели картонски кутии со виткање капаци да брод книги, фотогр�

Scroll