Обновено
Touchless Вратата Настроената - Нога-Управувана Не-Контактирајте со Педалата Вратата Настроената - Рацете Слободни за Лесно се Отвори - Избегнувајте Површини - Трајни, Н

Touchless Вратата Настроената - Нога-Управувана Не-Контактирајте со Педалата Вратата Настроената - Рацете Слободни

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76

ИЗБЕГНУВАЈТЕ ДОПИРАЊЕ на ИНФИЦИРАНИ ПОВРШИНИ : Touchless нога-управувана вратата настроената ви овозможува да влезат или да излезат соби рацете слободни.ЕДНОСТАВЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се инсталира во околу пет минути кон сите не latching увоз за отварање на врата од страна на прицврстување на три вклучени завртки на долниот агол на вратата.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА УПОТРЕБА : Touchless вратата настроената ви помага да се избегнат површини со нога да управува, не-контакт, лесно се отвори на возилото.ИЗДРЖЛИВИ НОГА-УПРАВУВАНА ВРАТАТА НАСТРОЕНАТА : 3 mm дебел нерѓосувачки челик нога-управувана вратата настроената е совршен за врати на јавни места, како што се бања врати, влез/излез врати и дури и тешките врати.Го инсталирате овој Рацете Слободни Нога-Управувана Вратата Настроената на секоја врата за да помогне да се намали ширењето.Го инсталирате овој touchless вратата настроената во пет минути од страна на прицврстување на три вклучени завртки до долниот дел на вратата за раце слободна употреба.Издржлив, безбеден и лесен за користење, па можете да го инсталирате насекаде во јавниот простор без грижи.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Овој далечински куче обука јака карактеристики сигурен 1000 ft безжичен опсег со силен сигнал пенетрација

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен теле�

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

Лесен за користење : самолепило фланелен боксери обвивка има налепница дизајн на грбот.Кога го користит

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Scroll