Обновено
ALTRA Жените AL0A4VQW Олимп 4 Трага Работи за Чевли

ALTRA Жените AL0A4VQW Олимп 4 Трага Работи за Чевли

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 4078.80

Увезени.Vibram единствена.Одиме Понатаму : Подобрена breathability и премиум јазици за подобра удобност, ќе имате заклучен во.Добиете Удобно : Потпис Altra избалансирани амортизирање и Foot Shape пети кутии дозволете им на вашите прсти да се шири и го поттикнува правилна, ниско влијание форма во текот на вашата работи.Останете Фокусирани : Vibram Megagrip гума outsoles обезбеди безбедна влечење на различни терени.Притисни Себе : Inner Flex midsole технологија овозможува зголемување на флексибилноста и ефикасноста.Остане Удобно : Оџакот висина на 33mm обезбедува доволно перница за долго ќе трае.Овој нов модел има нов изглед и сè што ви треба за нова трага авантура.На дише, трајни инженерните мрежа горниот дел ќе заврши со премиум јазик за скроени, заклучен во чувствуваат.На Vibram Mega Grip outsole супериорна во двете влажни и суви услови додека високи перформанси Inner Flex midsole нуди удобно флексибилност.Рака на вашиот gaiters во Gaiter Trap и главата за патеки со макс перница, max удобност, и max перформанси Олимп 4.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Етилен Винил Ацетат единстве�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ т

5 инчен Мажи / 6.5 Жени = ЕУ 37 = 9.Дише : Plaid чевли за жени мажи е изработен од еластичен дише мрежа горен дел.98 �

Етилен Винил Ацетат единствена.Hyper Дише Мрежа се Зголемува вентилација за да се задржи кул.Брзо Сушење

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

100% Кожа.Направени во САД или Увезуваат.Синтетички единствена.VERSARUN амортизирање апсорбира ударот и го н�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rea

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Комбинирање на влечење и издржливост, на Contagrip outsole ви држи на патеката без оглед на условите, додека опт�

Синтетичкиимрежа.Гумен ѓон.Вратило мерки околу средината на врвот од лак.Подлабоко насочен PWRTRAC гкл дав

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Целосна должина Зум Воздух �

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ Амортизирање Систем : Attenuates шок за време влијание фаза и се

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гума.Увезени.Гумен ѓон.Повлечи Гумени

Откријте Topo Разлика Пространа Пети Кутија : им Помага на прсти се подредат во нивната природна позиција

Увезени.Гумен ѓон.Увезени.Гумен Ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Поврзана мрежа обезбедува за

ткаенина.Редовно се вклопуваат, Чипка затворање.Издржливи балистички мрежа големи, Лесни дише чувствув

" Преземање на кратенка на оваа фраза, ASICS беше основана на верувањето дека најдобар начин да се создаде �

ткаениниисинтетички.Гумен ѓон.НЕУТРАЛЕН : За тркачи на кои им е потребна рамнотежа на флексибилност & ам

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Врати

mesh.Гумен ѓон.Во својата петта итерација, Предизвикувач furthers својата репутација за флексибилност.Брзо и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Стил# : CW6066600 Рок плоча на пет

Увезени.Гумен ѓон.Патека за Трчање Чевли : Кој агресивна зафат, прецизни си го заземат своето место, и за�

Синтетичкиимрежа.Увезени.Гумен ѓон.Rearfoot ГЕЛ Амортизирање Систем : Attenuates шок за време влијание фаза и се

Увезени.Vibram единствена.Одиме Понатаму : Подобрена breathability и премиум јазици за подобра удобност, ќе имате

Гумен ѓон.Широк пети кутија им овозможува на прстите се шири и да се релаксираат.Произведени со користе�

00" НАС 13 Мажи / 15.5 Жените = ЕУ 48 = 12.Совршен за Повик, Одење, Трчање, Затворен, Отворено, Спорт, Патување, Возе

50% Кожа, 50% Текстил.Увезени.Гумен ѓон.Cush+ midsole амортизирање обезбедува ултрамеки, ситеден удобност без да

Scroll