Обновено
UGG Жените Fremont Меки Сплетам

UGG Жените Fremont Меки Сплетам

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2350.80

78% Полиестер, 22% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Круг форма јакна.Меки Сплетам - 78% Полиестер / 22% Најлон.Висока ниска полите.Ребрести фуста и на цвест странични џебови. 32" центар назад должина [Големина S].Совршен фрли-дели на парче, на Fremont Јакна е направена целосно од нашиот мека, меки поврзана.Тоа ќе биде вашата оди до парче година се лизга на за летните вечери или се носат во текот фустани во зима.Овој производ е направен во една фабрика која ги поддржува жените во нашата синџирот на снабдување со помош на HERproject, иницијатива на соработка која создава партнерства со брендови како нашиов за да се поттикне и едуцирање на жените на работното место.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ❤️ Направени од пријателски материј�

Машина за миење или рака мие.Како различни компјутер на екранот боите се различни, бојата на вистинскит�

65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Удобно и елегантен Џемпер : Се направени од еластичен дише ткаенина,не се п�

➽Ве молиме одберете ја вашата големина според следнава Големина на Табелата(Единица : cm / inch)➽Забрзана �

28" Големина : XXL Биста : 110cm / 43.03" Ракав : 67cm / 26.73" Ракав : 63cm / 24.16" Ракав : 62cm / 24.59" Должина : 85cm / 33 【Натпревар】 О

Лесен доволно за да не ме направи swelter под топла фаза светла.Јас обично се носат медиум / големина на 810.М�

Таа додава детали и го прави ова повеќе од само еден обичен женска јакна.Оваа Cardigans Оди со Сè и може да би�

78% Полиестер, 22% Најлон.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Круг форма јакна.Меки Сплетам 78% �

Уникатен Дизајн : лабава долг ракав, мека и пријатна ткаенина, класичен солидна боја, slouchy дечко стил, лаб

Перење Настава : Машина за миење со перење торба, рака мие ладно, не кајгана.Повод : Одлична за секојдневн

Големина на табелата : S : Shoulder : 14.6 инчен XL : Рамо : 15.5inch~Биста : 16.5 инчен~Ракав : 23.9 инчен 2 XL : Рамо : 16inch~Биста

65% полиестер.Љубезно ве потсетам : ве Молам не се намали виси на конец во пазувите ако ги има, што може да �

А А опис на Производот : ◎ облека оди совршено заедно.Тоа оди добро, не само со панталони и фармерки, но, и

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 65% Viscose, 35% Акрил.Рака Мие Само.Удобно и

Удобно и мека ткаенина, Висока еластичен, 2 пред се отвори џебови, Долг Ракав, долго cardigan поврзана дизајн.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Удобно и мека ткаенина, Висока еласти�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

Одговараат за пролет, лето, есен.Се повлече На затворање.Pefect да се носи со фармерки или leggings во Пролет, Ле

❤️ Направени од пријателски материјал, меки и удобни.Која е дише и удобен за носење ❤️ Мода И Новина.То

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Не присилува или извртување.Висат или се постават рамен да се исуши за долготрајни перформанси.Оваа рун

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.А.А.Опис на производот : ◎ облека оди с

60% Полиестер, 40% Viscose.Увезени.Суво Чистење Само.Отворен пред претстава која сама по овој cardigan џемпер едно�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само.Премиум Ткаенини : Ова с�

Удобно и мека ткаенина, Висока еластичен, 2 пред се отвори џебови, Долг Ракав, долго cardigan поврзана дизајн.

Сплетам.Материјал : Направен од висок квалитет на хемиски влакна мешавина материјал, меки и удобни, дише

Рака Мие Само.Премиум Ткаенини : Ова се Отвори Пред Џемпер е направена од акрилик, меки и удобни за носењ�

Scroll