Обновено
Шумата 59411WD Отворено Hardwired Матични и Вртливата Светлина Контрола со Photocell, Компатибилен со Повеќето Типови на Светилки, Вртливата Планината за Прилагодливи Сместув

Шумата 59411WD Отворено Hardwired Матични и Вртливата Светлина Контрола со Photocell, Компатибилен со Повеќето

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 234.96

Photocell автоматски се претвораат светлината во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на зората.Одлично за паркинзите, градење на perimeters, спортски терени, паркинг (надворешен знак осветлување и други отворено се користи.Вртливата планината овозможува прилагодливи поставеност.Вклучува на светло ниво слајд прилагодување.Време на одложување елиминира треперење и лажни вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА предизвикувачи поради скитници светлина.CETL Оценет.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Пакет Димензии : 0.3 L x8 H х5.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 69400...

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен теле�

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Закачам во удобност и стил, погоден за секојдневниот живот, дома, на работа, на одмор, датум, клуб, се друж

Должина на ножот : 7.03 во.Вкупна должина : 11.72 во.Сечилото материјал : 1075 HC.Рачка материјал : Hickory дрво.Кожа о

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

Scroll