Обновено
Изолирани Ручек Торба За Жените & Мажите Работа Пикник или Патување , Обновливи Ручек Кутија Со Џеб ,Тинејџерски Кулер Tote Торба Девојки (Сива)

Изолирани Ручек Торба За Жените & Мажите Работа Пикник или Патување , Обновливи Ручек Кутија Со Џеб ,Тинејџерски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 357.36

Исто така, Совршено, ако планирате да земете повеќе оброци на ден.Може да бидат сигурни да се стави храна и ручек кутии и разни Класа пијалоци.Целокупната форма е Модерен, мала тежина,поместена рачка,надградени duarable мазна патент,лесен за чистење, водоотпорен, Изолирани ,кулер,погодно.Многу Лесен Ручек Tote Чантата, исто така можете да го користите како изолирани ручек tote со мраз вреќа, пикник торба, преземање торба или шопинг торба, Добро за пакување закуски за долго патот патувања, Совршено изолирана ручек торба за употреба на отворено,Одличен ручек кеси за жени или мажи за работа употреба.Можете да одржите храната топла и ладна за неколку часа (Pls користете мраз вреќа за да се задржи храна ладно, за неколку часа).Повеќе Функции : пред џеб дизајн може да се користи за да се одржи садови и лични предмети, како што се вашиот телефон, ткива, автобуски карти, итн. 100% Задоволителна Услуга : Ако не сте задоволни со SKYLIBER изолирани ручек торба или примате дефектен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви обезбедиме со 30-ден наплата или замена.Направени На Изолирани & Safe Материјал : надворешноста на топлинска ручек торба е направен од Оксфорд ткаенина, средината е згусне Бисер памук и внатрешни работи е изолирана алуминиумска фолија(BPA FREE).Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.Овој ручек торба изгледа мала, но со голем капацитет, и има доволно простор да ги собере сите ручек што го сакате (ручек кутија, мејсон тегла, шише за вода, овошје и Овошје), ручек торба погоден за мажи, жени, девојки и момчиња.Едноставна Боја што го прави добар изглед да се оди со она што ќе се истроши, Тоа може да се прошири или количка врз основа на големината треба, да го снимите вашиот простор на вашиот фрижидер или вашиот ранец.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Двојно патентите, пораби рачки на предната страна од кесата изработка на производот полесно да се носат

Тоа би совршено да се вклопи во вашиот ручек кутија, грицки, овошје или зеленчук,Па практични независна �

BPAfree материјали ви обезбеди здрава и безбедна храна.Пред патент торба може да се стави копчиња, телефон �

Постојат два нето џебовите на страна, може да се стави пијалоци за деца, ви дава повеќе простор за склади

(Многу издржливи) : Го користи двоеншлиц, што е повеќе од една линија на шиење на пазарот две бронзени ток

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ : Надвор Материјал : Трајни водоотпорен оксфорд cloth Inner Материјал : Бисер па

За секој Yoobi објектот ќе ги купите, уште еден ќе бидат донирани за една училница во потреба, токму овде во

На Daytrip Ручек Торба зема влажен сендвичи и млака пијалоци исклучите мени, за да можете да се спакуваат об

Материјал : Полиестер +PEVA(Внатрешно Сад Област).Димензии : 12 x x 8.8 10.2 инчен / 30.5*22*25.5 cm(15 L).Водадоказ и топ

【Издржлив МАТЕРИЈАЛ】 ручек торба е изградена надвор од оксфорд ткаенина,тоа е водоотпорен, нечистотиј

Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.тоа идеална ручек торба за работа, канцел�

Голем Ручек Кулер Торба Надворешни големина : 11"X8"X10.5"; Внатрешни работи големина : 10"X7"X10", одговара за пов

Надворешноста Е Заштитена Со Трајни И Водоотпорен 300 D Оксфорд Ткаенина.Одличен Квалитет Можете да им Ве

ПРОСТРАНА ДИЗАЈН : Прави лесно да се спакуваат храна и да ја однесете со вас било каде (8.КУПИТЕ СО ЦЕЛ : Bent

ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН Замрзнати Двојна Преграда Деца Ручек Чантата одликува со прекрасен дизајн за вашит

Симпатична форми се направи полесно за вашите деца да се интересираат и да ги користите за оброци,Может�

ДИМЕНЗИИ / ТЕЖИНА : 11.5 x 11.5 x 5 инчи.Материјал : висок квалитет на ткаенина и алуминиум филм, Изолирани Лади�

Овој кул торба е совршен придружба на идиличната ден за уживање во активности на отворено со семејствот

Рачно изработени и направена од Филипините.Водаrepellant од внатре и од надвор.Одговара на просечната голем

ГОЛЕМИНА:11.5"x 5" x 11.5"(Dxšxv), тоа е расклопна ручек торба која одговара на речиси сите големини на ручек кут�

Персоналните цвет коњ графика, ексклузивни дизајни за вас, бидете сте посебни и единствени.Тоа е исто та

Димензија : 11.5 x 11.5 х5 инч.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високоодделение ткаат ткаенина, мека, екопријателски и �

Scroll