Обновено
LONGWIN 10 Парчиња Кристал Кабинет Копчиња Рачки - 30мм Стакло Мраз Пукам Топка во Облик на Салон Фиока Вади за Кујна Batchroom Виолетова Спална соба

LONGWIN 10 Парчиња Кристал Кабинет Копчиња Рачки - 30мм Стакло Мраз Пукам Топка во Облик на Салон Фиока Вади

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 244.80

Материјал : K9 Кристална топка со пукам во внатрешноста + метална база.Висок квалитет : кристална топка која crackled внатре, искра под светлината, додадете око-фаќање за вашиот мебел.Спецификација : дијаметар : 1.2", висина : 1.6", единечна нето тежина : 1.5 oz. 3 различни на завртки : дојде со 3 различни големина на шрафовите за монтирање, вклучуваат 22mm/0.86 инчен, 25мм/0.98 инчен, 30мм/1.18 инчен, погоден за одбор дебелина на 18mm/0.71 инчен, 20mm/0.8 инчен, 25мм/0.98 инч.ПРИМЕНА : Одлична за кујната кабинет се справува повлекува, бања живеење-соба салон фиока вади копчиња, шкафот копчиња.Боја : Виолетова.

Повеќе детали

diameter:
1.2, height

Слични производи во категоријата

400 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 02302 Црна Мачка Стапалки Др

11 / 8Инчен дијаметар knob.Исклучени никел заврши.Врежани месинг над екипа метална база.Вклучува една 832 маш

Големина : за 12mm широк, 14mm долго, 1mm дебели, дупка : 3мм; Материјал : не 'рѓосувачки челик; Метална Боја : не' р

Долготрајни : Iconalist хардвер е направен од Високоодделение солидна месинг третирани со АнтиОксидација ј�

Совршен за кабинети, гардероби, куфер, фиока, ковчегот, врата и др.Направени од цинк легура и кожа, нудејќ

Материјали : дрво, големина : 15mm.Тие можат да се применат во различни ситуации, како што се уметност и зан�

Секој кабинет knob е индивидуално спакувани во поли торба и вклучува 1" долго 8 / 32 тема смета за монтажа зав

Материјал : Стакло.Големина : Кристал дијаметар 3.1 cm, база дијаметар 1.6 см, завртка должина 2.7 см, со дијаме

Картичка Дизајн:Оваа копчиња со Единствена картичка дизајн, може да не падне кога заглавен,И тие ќе се �

❄Материјал : Направен од висок квалитет на дрво, на снегулка копчето е издржлив со деликатни изглед ❄DIY

400 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 02931 Летање Ladybugs Дрвени Обл

Knobware е основана како целосна сопственост поделба на C и C Метални Производи во 2010 година за да се подобри

Реновирање на стариот мебел,најдобар украс за вашиот дом и канцеларија.Најдобро за декорација.Совршена

Совети : Направи знаци Пред да започнете, да се обезбеди Да се стави сите копчиња во право место, нека кра

Одличен начин за да се промени соба е изглед.Повик за дизајн.Направен од висок квалитет на цинк умре фрл�

3 пакети на Blizzard Снегулка копчиња.Направени од најлон пластика.Шие преку копчиња.Големина на копчиња пр�

СТИЛ Сатен Никел е идеална компонента за секое дрво, обоени или насликани кабинети и фиоките.ЛИЧНИ Дод�

Scroll