Обновено
LED Кампување Фенер Батерија, IPX4 Водоотпорен, 6 Режими + Stepless Затемнување, Голем Капацитет Моќ Банки, Висока Лумен Рефлектори, Погоден за Ураганот Итен случај, на Отво?

LED Кампување Фенер Батерија, IPX4 Водоотпорен, 6 Режими + Stepless Затемнување, Голем Капацитет Моќ Банки,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 527.76

2 инчи), мала тежина (0. Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мулти-функција и мулти-режим батерија кампување светилка.водоотпорен и анти-капка, седум-во-еден мултифункционален дизајн, опремени со голем капацитет мобилни напојување, погоден за различни сценарија.Тоа е исто така одличен подарок за пријатели.Кога не е во употреба, во близина на гумена капа на USB порт. [Преносни Виси] : Хуманизирано се справи со дизајн, предводена шатор светлина е пренослив (6.долго притиснете го копчето на врвот/опашка на црвено switch копчето за да ви овозможат совршено осветлување.Батерија Кампување Фенер со 4000m Ah Моќ Забрана, Купи ова кампување светлина, што може да биде како светла во темно како во текот на денот, подалеку од потенцијалните опасности. Да се чува далеку од огнот и екстремната топлина, и да се избегне гледа директно во светлината.Таа може да издржи 10-метарски пад и случајно потопување во вода за кратко време. [Водоотпорен и анти-капка] : Батерија кампување светлата е IPX4 водоотпорен, Воена одделение материјал.75 кг/парче).Гумени капак на USB порт може лесно да се спротивстави на дожд или вода нота од сите агли во било лоши временски услови.компактен и лесен дизајн ви овозможува да се носат фенер за долго време, тоа исто така може да бидат обесени на Внатре и надвор од шаторот да ги прошират осветлување спектар на светилки. Ве молиме да го користите вклучени микро USB кабел за податоци и соодветна USB полнач за да ја наполните батеријата.Вграден-во 4000m Ah 18650 литиум јонска батерија која може да се користи како мобилен извор на енергија за полнење на паметни уреди, како што Андроид и ios.Разумен кука дизајн може ефикасно да се заштити кампување светилка од паѓање.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Овој далечински куче обука јака карактеристики сигурен 1000 ft безжичен опсег со силен сигнал пенетрација

【10 Ролни Печатење на Хартија】 : Оваа печатење на хартија помина строгата пробни тестови, секој се тркал

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Водоотпорен : Супер ниво четири водоотпорен на функцијата, за да се спречи вашиот играч од тоа да биде ош

Ја спречува drafts (недовршени), нечистотија, инсекти и дожд од влегуваат под гаражни врати.Издржливи винил

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен теле�

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилни пластични.Сино Светло Филте�

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Нови Точно Одговара на Квалитетот на Резервни Делови Дизајнирани да Одговараат на OE Спецификации.Plug & Pla

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

【Материјал】 : Ова boho минималистички модерна туш завеси Тоа е изработен од полиестер ткаенини што е вод�

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Toodour LED Icicle Светла, 360 LED, 29.5 фт, 8 Режими Прозорец Завеса Самовила Светла со 60 капки, Предводена Божиќ Светл

Scroll