Обновено
Rockwell RK5151K 4.2 Amp Sonicrafter F80 Осцилирачки Мулти-Алатка со Duotech Осцилација Агол Технологија. 12 Парче Комплет вклучува 10 Додатоци, Носејќи Вреќа, и Осцилирачки Алатка

Rockwell RK5151K 4.2 Amp Sonicrafter F80 Осцилирачки Мулти-Алатка со Duotech Осцилација Агол Технологија. 12

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 3839.76

[МОЌ & ПРЕЦИЗНОСТ] До 19,000 осцилации во минута со 2 агли на напад : 5° за повеќе моќ, 3.4° за повеќе контрола на детали работа. [1 ТОН НА СТЕГАЊЕ СИЛА] алатката-бесплатно Hyperlock ножот се промени системот го спречува пропаѓање при работа, без разлика агол, без оглед на брзината. [УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА] Прифаќа сите поголеми бренд ножеви, сандерс, и други додатоци за ваша погодност, но овој комплет доаѓа со 10 ножеви, влошки и сандерс да се добие што започна. [LED WORKLIGHT] Multitools како ова се одлични за добивање во тесни простори кои се во целосна големина пили не може да се добие во.Сега можете да го видите тоа што правите кога ќе стигнете таму. [2-БРЗИНА GEARING] во Зависност од работното место или материјалот можете да се префрлите од 10,000 осцилации/мин да се 19.000, така што може да се направи на работа десно. [МОЌЕН 4.2-AMP МОТОРНИ] Нема да го одложи под тешки товари, обезбедување на конзистентен моќ во текот на животниот век на алатката.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

【Материјал】 : Ова boho минималистички модерна туш завеси Тоа е изработен од полиестер ткаенини што е вод�

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

Овој далечински куче обука јака карактеристики сигурен 1000 ft безжичен опсег со силен сигнал пенетрација

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

Toodour LED Icicle Светла, 360 LED, 29.5 фт, 8 Режими Прозорец Завеса Самовила Светла со 60 капки, Предводена Божиќ Светл

ПОВЕЌЕ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : голема фиока нуди простор за прибор, додека две вратата куќа внатрешни рабо

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Scroll