Обновено
2 ПАРЧИЊА 401230 3.7 V 120mAh Полимер Lipo Батеријата со УПРАВУВАЊЕТО Батерија

2 ПАРЧИЊА 401230 3.7 V 120mAh Полимер Lipo Батеријата со УПРАВУВАЊЕТО Батерија

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 250.80

2 ПАРЧИЊА 401230 3.7 V 120m Ah Полимер Lipo Батеријата со УПРАВУВАЊЕТО Батерија.Производ големина : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm) 4.0*12*30мм.Производ напон : 3.7 V. Производ волумен : 120m Ah. 3.7 V Полимер Батерија На Полнење.Производот параметри : име на Производ : производ 3.7 V литиум полимер батерија/ MP3/ камера/ Батерија за RC Хеликоптер/слушалки/играчки Производ волумен : 120m Ah Производ големина : Дебелина(± 0.2)x Width(± 1)x Length(± 2)(mm),4.0*12*30мм Производ напон : 3.7 V(номинална) 2.Внатре со заштитна одбор параметри : полнење критичниот напон на 4.25 V, испуштање критичниот напон на 2.75 V, овозможува максимална струја 0.5 А, со overcharge, со текот на испуштање, краток спој заштита одбор.Пакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА 401230 3.7 V 120m Ah Полимер Lipo Батеријата со УПРАВУВАЊЕТО Батерија.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Целосно Компатибилен со X7 Батеријата Спецификации : 5200m Ah, 3.7 V, 19.24 Пот.Liion Тип на Батерија 500 пати на импул�

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга...

Напон : 3.7 V; Капацитет : 1200m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 600m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол

Оваа 3.7 v 450m Ah замена на батеријата може да се користи за Sony WHCH510 замена на батеријата,.Оваа батерија е Sony wh

Обезбедува одлични извори на континуирана моќ за вашите уреди.Висока енергетска густина, долго траење �

Модел : ICR18500 3.7 V Liion Батерија.Напон : 3.7 V Капацитет од 1600m Ah.Големина : 18.349.0 mm.Ние сме одговорни за нашите пр�

Применлив модел : Siemens 4250366817255, S30852D2152X1, V30145K1310 KX444, V30145K1310X444, V30145K1310X445 Тип на производ : Liion,Volts : 3.7 V...

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 750m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 650m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Висок квалитет 32650 литиум батерија, идеален резерви извор на енергија.Стабилни перформанси, ниска самоо

АПЛИКАЦИЈА—Погоден за bluetooth звучници, цртичка cam, тастатура и глушец, WiFi вклучено smart home системи, PDA и диг�

Напон : 3.7 V; Капацитет : 350m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 175m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол�

Напон : 3.7 V; Капацитет : 1100m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 550m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Пол

Премиум 3.7 V, 600m Ah 503040 батерија LiPo батерија.Минијатурни дизајн, мала тежина и преносни.Обезбедува одлични

Одговара за Монарх Светло Џеб LED Stroboscope (модел).Го заменува за Монарх Батеријата 6280074, БАТPLS (дел број)...

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1200m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга...

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга...

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 2500m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Ниска повторно се случуваат операција cist, краткиколо и во текот тековната заштита.Безбеден и еколошки, �

质量保障,обезбедување на Квалитет 高质量产品,高效率服务,Висок квалитет на производите, ефикасна услуга...

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1500m Ah.Материјал : Литиум Полимер; Нето Тежина : 28g.Големина : 53 x 35 x 8mm / 2.09" x 1.38" x 0.31"

Висок квалитет 32650 литиум батерија,.Стабилни перформанси, ниска самоотпуштање стапка, не "мемо ефект.".Еф

Напон : DC 3.7 V; Капацитет : 1600m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум Полимер Батерија.Материјал : Литиум Полимер; Нето

Напон : 3.7 V; Капацитет : 3800m Ah;Максимално Полнење Напон / Тековни : DC4.25 V / 1900m Ah.Пакет Содржина : 1 x Литиум По�

Scroll