Обновено
Ж-BEI Практични Телескоп Catadioptric Телескоп 16X52 Висока Моќност Hd Телескоп Отворено Птица Огледало Monocular Телескоп за Астрономија Почетници Телескоп

Ж-BEI Практични Телескоп Catadioptric Телескоп 16X52 Висока Моќност Hd Телескоп Отворено Птица Огледало Monocular

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 427.20

Излез растојание 12.7 (mm).Структура.Highresolution.Инструмент зголемување 16 X.Поле на гледање 1000m.Структура Инструмент зголемување 16 X Излез растојание 12.7 (mm) Штекер со дијаметар од 4 (mm) Поле на гледање 1000m Highresolution Структура Излез од далечина 20 (mm) Штекер дијаметар 12 (mm) Поле на гледање 168 Прашува : времето за Испорака е 1525 дена.Ако сè уште не може да добие редоследот по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Поради рачни мерења, може да има некои грешки, ве молиме овозможи 35cm разлика, ви благодарам.Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена боја, но во разумни граници, ве молиме бирајте внимателно.Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да проверите на мојот продавница.Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со висок квалитет на производите.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил за да го решат проблемот.Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Мини телескоп, со силна седум пати зголемување цел леќа и 18mm Целосно обложени леќи се обезбеди одлична

Стакло леќи проектот неверојатно точни небото со 60,000 highdefinition ѕвезди на плафон или на ѕид.Божиќ 2021 : Цел д

Додаток послужавник за практично складирање на додатоци.Целосно обложени стакло оптички компоненти со

Погоден за 0.965" / 24.5 mm телескоп окуларот филтри.Целосно Обложени:висок квалитет на оптичко стакло за мак

Scroll