Обновено
RBX Активни Жени на Модата француски Тери Лесни Jogger Sweatpants со Џебови

RBX Активни Жени на Модата француски Тери Лесни Jogger Sweatpants со Џебови

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 429.60

62% Полиестер, 33% Rayon, 5% Spandex.Drawstring затворање.Машина за миење ладна вода, нежен циклус.Лежеше станот.Лесни француски фротир ткаенини, со една релаксирана одговара за дише и удобно jogger панталона.Еластична корселе со drawstring за совршено се вклопуваат.Странични џебови за чување на вашиот мобилен телефон, копчиња и други essentials.Сечење должина со заострените нога дизајн и манжетни на дното за да им помогне го задржи сè во место. 23-инчен capri должина inseam (врз основа на големината на малите, модел е 5ft 9.5 во референца).

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

100% Полиестер.Еластична затворање.Машина За Миење.Повеќенаменски Спортски и Фитнес Носат – Повеќе од ку

Направен во САД.Зошто купи Ултра Игра бренд производи? 100% Автентични – Ултра Игра произведува официјал�

88% Полиестер, 12% Spandex 4 Начин се Водат и Не ја ВидитеПреку Ткаенина88%Најлон+12%Spandex Памук пријатно Чувство,д�

Во комбинација со секојдневно вежбање и здрава исхрана, можете да се осигура дека вие согорувате повеќе

Со секој пети одделени, кожата на кожата триење е целосно елиминирани, заштита на вашата нога од плускав

88% Полиестер, 12% Spandex 4 Начин се Водат и Не ја ВидитеПреку Ткаенина88%Најлон+12%Spandex Памук пријатно Чувство,д�

Scroll