Обновено
Кафе Врати со Кафе Врати Emporium | Даб Покрена 2-Panel Кафе Врати | Premade за 36W Заврши Отворање | Paneled | Custom со Железо Акценти l Шарки Вклучени | Контра Нишалка Врата | Седан Бар, ?

Кафе Врати со Кафе Врати Emporium | Даб Покрена 2-Panel Кафе Врати | Premade за 36W Заврши Отворање | Paneled

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76

Солидна Покрена 2 Панел Црвено Даб со Современ Стил. 34" Високи и 1-3/8" Дебела, Prefit за 36" Заврши Отворање.Прилагодено со Масло Протри Рака Зачукуваше Ковано Железо Акценти.Направени со Силна Mortise & Tenon Заеднички Изградба.Тешки Зглоб Хардвер и Инсталација Instuctions Вклучени.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Кафе Вратата е Прилагодено Солидна Покрена 6 Панел Кафе Вратата во Собата со Современ Стил.Кафе Вратата

ПРИРОДНИ БОРОВИ ДРВА : кафе вратата е направен од природни борови дрва.Материјалот е тешко, издржлив, не

Материјал : Салон вратата е направен од cedar и има ограда дизајн.Додатоци вклучуваат doorposts, шарки, завртки.

Scroll