Обновено
RECETHROWS Ѕид Mural Молдавија, Романија јули 5, 2010 Манастирот putna Зората Кора и се Држи Позадина Само Лепило Позадина Голем Ѕид Налепница Отстранлив Винил Филм се Тркалаат

RECETHROWS Ѕид Mural Молдавија, Романија јули 5, 2010 Манастирот putna Зората Кора и се Држи Позадина Само Лепило

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1557.12

ГОЛЕМИНА - Вкупната големина е 69"x96"/175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секоја големина е во 69"x24".МАТЕРИЈАЛ - Високо квалитетни ПВЦ.Висока резолуција, Силна артикулационите.Меур Слободни, водоотпорен, не исчезнува, абразија-отпорен и издржлив.САМО КОРА & СТАП - Тоа е леплива така внимаваат да не ги споделите со агол побегне од вас.Постои слој на само-лепило на грбот, која може да се лупено надвор и да се вметнат.Вие не треба да се користи било лепила.ЛЕСНО е ГРИЖА - Бидете сигурни дека производот треба да се користи само на мазни, маснотии-слободни површини пред да се држиме.Погоден во трпезарија, спални, бања, дневна соби, студија соба, хотели, канцеларии, перење простории, училишни проекти, работилници, итн.ШИРОК АПЛИКАЦИЈА - Тоа може да се користи ѕид декорација, ТВ ѕидови, софа во позадина, дневна соба ѕидови, спална соба ѕидови, кујната кабинети, countertop, полици, фиока, ноќната, bookcase, провизии области, салон лагер, мебел, уметност, занает проекти и дома канцеларија ѕид декорација.Боја : Color4 | Големина : 69"x96".

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Должина на ножот : 7.03 во.Вкупна должина : 11.72 во.Сечилото материјал : 1075 HC.Рачка материјал : Hickory дрво.Кожа о

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

ИЗБЕГНУВАЈТЕ ДОПИРАЊЕ на ИНФИЦИРАНИ ПОВРШИНИ : Touchless ногауправувана вратата настроената ви овозможува

【Материјал】 : Ова boho минималистички модерна туш завеси Тоа е изработен од полиестер ткаенини што е вод�

Oleo фобичен Слој : Има oleo фобичен антинафта & антивода слој, обезбедувајќи дополнителна заштита од гребна

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

[Кристално Јасна и Никогаш не Жолто] : Случај дизајн за i Phone 13 Про користење на ултрајасно TPU и КОМПЈУТЕР м

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

Dual Пристаништа Ефикасна Брзо Полнење Power Delivery(PD) порт&Брзо Полнење 3.0 порт овозможи брзо полнење два уре�

Scroll