Обновено
luosh Батеријата Завртка Покрие Капа Капак Plug Замена за Безжична Bluetooth Тастатура A1314 AA2967

luosh Батеријата Завртка Покрие Капа Капак Plug Замена за Безжична Bluetooth Тастатура A1314 AA2967

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 194.88

Направен од челик,цврсти и издржливи.Прецизни димензии,лесно да се инсталира.Тип : Батеријата Складирање Кутија,Со Дијаметар : Стан.16mm/0.63 инч.Совршено компатибилни со Apple G6 Безжична Bluetooth Тастатура A1314 Trackpad.Пакетот вклучува : 1 x Капак. 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Направен од челик,цврсти и издржливи.Прецизни димензии,лесно да се инсталира.Совршено компатибилни со Apple G6 Безжична Bluetooth Тастатура A1314 Trackpad.Покрива само, други додатоци демо на сликата не се вклучени!Совети : 1.Оваа батерија клип може да се користи само за две батеријата верзија. 2.Ве молиме заменете фан во исклучена состојба. 3.Може да има одржлив мали марка или нула поради складирање.Спецификација : Материјал : Челик Модел : AA2967 Тип : Батеријата Складирање Кутија Боја : Сребро Дијаметар : Стан.16mm/0.63 во Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Нема мало пакет. 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Капак.

Повеќе детали

Material:
Steel
Model:
AA2967
Type:
Battery Storage Box
Color:
Silver
Diameter:
App.16mm/0.63in
Quantity:
1 Pc

Слични производи во категоријата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Обезбедува изолација за агресивни риби, повредени, риба, мали риби, ракчиња, море clownfish, итн.Новороденче �

Тековнатауреди со покажувач на прекинувачот е за безбеден, удобен, следење или за откривање на струја н�

Држи ѓубре оттуѓување мирис чиста и свежа!.Digests валкана израстоци во исцедете линии.Природната формула �

Star Smilez направи оралното здравје, забава.Стоматолошката модел има 4 чистење со забен конец локации кои се

Салфетка Прстени, Сет од 6 (Пакување од 6).Направена од квалитетот на никел позлатен материјал.Рачно изра�

Долгата употреба време, висока капацитетот на батеријата.Вграденво висококвалитетни звучници, се прил�

Пакетот Вклучува : 1 Pc x Далечински Управувач Extender |.Број на модел : IRДалечински Управувач Приемник.Употре

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Интегриран дизајн на телефонот случај и паричник, многу удобен за носење на отворено, поддршка стојат ф�

Сите високоодделение за греење кондензатори се користат и материјали се претенциозност.Адаптација на �

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

Притисок Switch Вода или Воздух.Притисок Switch се користи за контрола на electrically управувано мотори.Дијафрагм

за Занаетчии : 919167784 Воздушниот Компресор, 91916770 Компресор, 919152160 Воздушниот Компресор, 919167710 Воздушниот К

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Beckett Автентикација.Категорија; МАК Autographed Разно Предмети.ЛАРИ МИЛ�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

1949S Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Овој Сет Вклучуваат 8 Компјутери Мини Лигите,10 компјутери mochi squishies,12 компјутери шамар нараквици и 8 комп�

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

Поништуваат.Го прави голем водителка или housewarming подарок ВНИМАТЕЛНО рачно изработени.Салфетка Прстени �

Можете да се обидете да се прошири производната линија од мали protractor, но дури и една мала грешка ќе се на�

925 Sterling Silver Факултативна Гравирање.Висина : 5.75".Тежина во грама : 112 Подарок Заградени.Направен во Израел..

Scroll