Обновено
Lemfema Пропан Рефил Адаптер Црево, 3 FT Нерѓосувачки Челик Продолжување Црево со ON-Off Вентил, за 1 lb Пропан Резервоарот за Гас Цилиндри Шише, QCC1 / Тип 1 Пропан Шише Конекто?

Lemfema Пропан Рефил Адаптер Црево, 3 FT Нерѓосувачки Челик Продолжување Црево со ON-Off Вентил, за 1 lb Пропан

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76

Поврземе на големи шише; 2. > [КОМПАТИБИЛНОСТ] : Погоден за грејач, кампување шпорет, преносни скара, десктоп скара, итн. Затворање на цревото. 350 PSI висок притисок за пропан продолжување црево за 1 LB резервоарот за гас може директно да се поврзете на 20-50lb пропан резервоарот.Контрола вентил кој може да биде затворена кога те прави да уживате во се најде рефил процес, без полетување адаптер. Повторно отворање на цревото вентил и да одиме подалеку.Лесно можете да го поврзете вашиот голем цилиндри за мали 1-фунти пропан резервоарот, без да се движи или да ја носат.Одрекување : >Сите имиња на производи, марки, логоа и или други трговски марки во нашите продажни информации се сопственост на нивните соодветни сопственици.Ова се користи за да се поедностави процесот на идентификација на соодветните делови за електрични апарати.На другата страна се користи QCC1 стандард 20-50 lb пропан резервоарот конектор.Во меѓувреме 1" x 20 женски контрола вентил и QCC1 пропан рефил лактот адаптер доаѓа со солидна месинг кои апсолутно држи вашиот живот хармоничен ако се користи правилно. Свртете го наопаку. >Ако не сакате да рефил, секогаш можете да го затворите рефил вентил. >350 PSI рангирани со висок притисок за пропан продолжување црево. >[ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС] : На Пропан Рефил Црево заврши со Една година Гаранција.Спецификации : >Предмет : Пропан Рефил Црево со ON-Off Контрола Вентил >Должина : 3 нозете / 36 Инчи / 91 cm >го Оценувате притисок : 350 PSI >Connection : QCC1/Type1 Конектор 1" x 20 Женски Throwaway Цилиндар Нишка >Заврши со ON-Off Контрола Вентил Забелешка : >Една фунта пропан резервоар, од една страна, со адаптер со вклучено исклучено контрола вентил.Пакет се вклучени : >1 Pc x Пропан Рефил Црево со ON-Off Контрола Вентил.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

новороденото бебе девојка облека облека поставува зима новороденче leggings розова бебе облека зимски беб�

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

Лесно Операција ,Лесни и vernier caliper дека материјалот е високо квалитетен материјал е лесно да се носат.Сит

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

Пакет Димензии : 0.3 L x8 H х5.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 69400...

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

Должина на ножот : 7.03 во.Вкупна должина : 11.72 во.Сечилото материјал : 1075 HC.Рачка материјал : Hickory дрво.Кожа о

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Scroll