Обновено
Faurora Етерично Масло Diffuser Хривнија Ароматерапијата Етерично Масло w/Gardenia, Јасмин, Роза Градина, Јоргованот -10ML/еез со HEETA Скалпот за Нега на Коса Четка со Меки Силикон?

Faurora Етерично Масло Diffuser Хривнија Ароматерапијата Етерично Масло w/Gardenia, Јасмин, Роза Градина, Јоргованот

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 575.76

Кожа Diffuser ХривнијаFaurora хривнија доаѓа со исклучителен подарок кутија, Накит за жените.Тоа е комбинација убаво стокмено дами " ароматерапијата нараквици со чисто природни етерични масла.Ароматерапијата фанови и секој кој сака етерично масло ќе се заљуби во тоа!Погоден како подарок за родендени и годишнини.Се намали Напнатоста & Стрес Дрвото на животот ароматерапијата diffuser со 4 шишиња на 10ml етерични масла (Gardenia, Јасмин, Роза Градина, Јоргованот), да ве смири, олеснување на вашата напнатост и стрес на работа и во секојдневниот живот.Природни Етерични МаслаSGS Етерични масла.Кога се користи со превозникот масло како што е наведено (како што се природни, маслото од јојоба), Чисти етерични масла се идеални за вашата нега на кожата.Faurora ароматерапијата на нафта, исто така може да го користите во vaporizers, diffusers или навлажнувачи, многу корисници го користат како алергиски-слободна алтернатива на свеќи или темјан.Рачно работење.Водоотпорен.Совршен за разни фризури од дебел да се тенки, краток или долг, и без оглед на влажна или сува, дури и да младоженецот коса на вашите миленици.Земајќи туш со оваа мека шампон четка ја прави вашата коса и скалп почисти отколку пред тоа.Мека и висок квалитет на косата четка ви дава пријатно перење искуство.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Електрични Мускулите Massager Топката Главата.Премиум ЕВА материјал, мека, висока издржливост, лесни и силн

Уникатен дизајн на форма, погодна за рака држете.Најдобро може да се користи за соочување на масажа.Со п�

Промовира циркулацијата на крвта, ублажување на заморот, зајакнување на мозокот и развој на интелигенц�

Тоа е најдобриот подарок за Нова Година е Ден, Роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Божиќ, Денот на

Multiuese : Оваа глава scratcher massager може да се користи за масажа на вашиот скалп, коленото зглобовите, глуждови,

(Забелешка : со цел да се избегнат несреќи во употреба, замена масажа на главата мора да биде инсталиран �

МУЛТИДЕЛ МАСАЖА : Не се погодни само за скалпот, тоа нежно масажа на притисок поени и чувствителни нерви

✅{Природни сандаловина дрво терапија, масажа, без хемикалии додаде} дрвени широк заб масажа чешел терап

Уникатен Дизајн : масажа топката е добро обликувано со 9 канџи, го користите уредот за лесно овозможуваа�

ДЛАБОКА МАСАЖА на СКАЛПОТ електрични скалпот massager целосно да се симулираат раката масажа резултат да п

Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ние придаваат големо значење на секој пов�

Scroll