Обновено
Ружино дрво Сет на 7 Капчиња Куки 4mm да 10мм Дрвени Капчиња Куки во Собата за Плетење и Crocheting | Страна Претвори Ергономски Куки | Ден на Мајката Подарок

Ружино дрво Сет на 7 Капчиња Куки 4mm да 10мм Дрвени Капчиња Куки во Собата за Плетење и Crocheting | Страна

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 286.80

Убаво Рака-се Сврте со совршен ергономски дизајн за да се задржи подалеку лизгаат од рака. Мазна и пријатна во рака и убава премногу.Рака се претвори во Индија.Мазна и пријатна во рака и убава премногу.Сет на Капчиња Куки Во ружино дрво : 1.Големини : -од 1mm да 12mm Големини : - 4mm, 5mm, 6mm , 7mm, 8mm, 9mm, 10мм, Автентични & Неверојатни ружино дрво Капчиња Кука - Искуство СЕГА Убаво стокмено со ретки избрани дрво. Често тип можете да изберете сведува на личен избор, но во некои случаи одредени материјали се изврши подобро од другите.Не некои направени во Кина Кука - Вистинско Дрво Искуство.Пакет се Вклучени : 1 Set на 7 компјутери ружино дрво Капчиња Кука (7 различни големини)Игли за Плетење & Предиво Топката Складирање Додатоци на Располагање Во Сличен Квалитет.Бренд Нови (Фабрика Директни) Ексклузивни Наутички Кујна Дома Декор Подароци & колекционерски предмети од Страна на АЛ ХАДИ ДРВО ЗАНАЕТИ. Ружино дрво Капчиња куки сет на 7 различни големини, почнувајќи од 4 мм до 10 mm.Голема Вредност : - Сите Crochets се РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ, Идеални за мали и големи Капчиња Проекти и за употреба со буци предиво, како што се домашна Виножито Капчиња Врвот, Т-Маица, Шамија, џемпери итн.На Бод & Приказна ние корист ружино дрво & буковата и сите наши колекции содржат ружино дрво игли или куки.Завршувањето на : - Овој сет е Фино tooled и непречено да ги заврши автентични SHESHAM капчиња кука.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Веќе и мазна капчиња игли : Нашата метал капчиња игли е подолг од други конкуренти(8мм10мм должина 6.1 инчи)

Мешани бои капчиња за заклучување за напредок може да се категоризираат бода лесно кога плетење.Соврше�

9 ВО 1 МЕЃУСЕБНО ГЛАВИ : Секој означени со кука дебелина од 2,5 mm за 6.5 mm(2.5 mm, 3.0 mm, 3.5 мм, 4.0 mm, 4.5 мм, 5.0 мм, 5.5 мм, 6.

Материјал / Игла : Алуминиум, Случај : 100% Памук, другите.Направен во Јапонија.Вкупната должина на капчиња

Со мека ергономски рачка, тоа може да се намали или елиминира болка и непријатност во рацете, зглобовите

077216000414 Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Сузан Бејтс.Сузан Бејтс Капчиња Кука Перница Костец 3.75"2

12 различни кука големини(2mm, 2,5 mm, 3мм, 3.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : плетење кеса направена од ripstop најлон материја�

Бранови Алуминиум Капчиња Кука За Поставување.Производот е произведен во Индија.И сега опсег се протег�

Додадете цртичка на заслепуваат да crocheting со сликовито обоени.акрилик капчиња куки 9.00 mm.Опис на производ

големина капчиња куки available_ поставите of4 компјутери.Планирам преку crocheting доживее дури и без реализациј�

Овој сет содржи 9 меѓусебно глави, да ги исполни вашите различни потреби.Ви благодариме за вашето разбир

Совршен за мали проекти.Секоја кука мерки за 5 инчи долго.Овој пакет содржи 6 сребрени челик капчиња кука

Дебелина : 3.0 / 3.5 / 4.0 / 4.5 / 5.0 / 5.5 / 6.0 / 6.5 / 7 / 8 / 9 / 10.0 мм.Употреба : рачно шиење, DIY шиење алатки,Рака за шиење tools.

BoyeАлуминиум капчиња кука во собата.Овој пакет содржи три капчиња куки.Капчиња Кука Големини НИ G, H, I : 4.2 �

GEAT КАПЧИЊА ЗА ПОЛНЕЊЕ ЗА ПОЧЕТНИК.На капчиња кука поставите доаѓа со 12 парчиња ергономски капчиња куки,2

Рачно изработени Дрвени Капчиња Куки кои е направена надвор од Цврсти Тешко Природни ружино дрво.Убаво

2 x Капчиња Tools.0 мм и 3,8 мм Измијте ја косата прво, а потоа нека се исуши природно.Тие се направени од висок�

0 mmd)Пакет се Вклучени : 11 компјутери Капчиња Hook Questions & Одговорите : П : што Се овие испратени од САД или над

✅Батерија Usb Полнач : Ова ДОВЕДЕ капчиња кука рачка има вградена батерија.Постојат 2 режим на силна и сла

Вклучува (1) големина G капчиња кука.Големина G капчиња кука мерки 4.25 мм дијаметар и 6" долго.Оваа 4.25 mm капч�

Материјал : Бамбус.Должина : 6"(Прибл 15cm).Должина : 6"(Прибл 15cm).Мазна, confortable за употреба; мала тежина.НИ Голе

10 парчиња Големина I / големина 9 капчиња куки Метрички големина е 5.5 мм дијаметар 6 инчен должина.Напра

22 парчиња во два реда спакувани во кожна торба.Секое парче означени со сопствената големина 11 парчиња в�

РАЗНИ КАПЧИЊА КУКИ ГОЛЕМИНА.5 mm10мм) е 6 инчи / 15.ДИЗАЈНЕР КАПЧИЊА КУКА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА СЛУЧАЈ.75 mm,должи

Алуминиум игли за плетење во спектар на светли и живописни бои со сребрена убави совети.На lustroметалик н�

Случај може да ви помогне да ги чува сите капчиња куки и други додатоци уредно, и никогаш не губат ништо �

Капчиња Кука во Собата : Ергономски дизајнирана рачка, удобно да го користите, не е лесно да се замор по д

58326 22" ФЛЕКСИБИЛНИ ПАКУВАЊЕ КУКА 5651204322 Карактеристики : Две спирала челик шахти, еден во внатрешноста на

Големина : Прибл 16cm, 6cm x 5mm максимална ширина низ кука.Состојба : 100% Сосема Нов.Употреба : Лесен за Употреб�

Scroll