Обновено
Midea Дуо 12,000 BTU(10,000 BTU SACC)Ултра Тивок Smart ТОЈ Инверторот Портабл клима уред,Одвлажнување,и Фан-Cools до 450 квадратни.фт,Работи со Алекса/Google Асистент Вклучува Далечински У

Midea Дуо 12,000 BTU(10,000 BTU SACC)Ултра Тивок Smart ТОЈ Инверторот Портабл клима уред,Одвлажнување,и Фан-Cools

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2364.00

, Црна Ултра-Тивка Работа Максимално ладење, минимална бучава.Вертикална се повлече-out метода, исто така, зазема помалку простор.Повеќе од 2x Побрзо Ладење - Midea Дуо cools одредување на вашата соба не само ефикасно и рамномерно, но, исто така, 2x побрз.Таа заштедува повеќе од 40% енергија во споредба со U.Гаранција Midea е најголемиот светски провајдер на климатизација производи.Тоа е речиси толку тивок како библиотека.Поминаа деновите кога ќе мораше да чека засекогаш да се чувствуваат студ. федерален стандард.На ниво на звук на Midea Дуо е толку ниско, како 42db кога ладење.Инвертер Технологија - Конструиран со променлива брзина на инвертер технологија, Midea Дуо cools повеќе со значително помалку електрична енергија отколку традиционалните преносни единици.Иновативни Дуо Црево Дизајн - Midea е индустрија-првиот снег-во-црево дизајн им овозможува на единицата да доза и издувниот воздух надвор, па тоа може да се формира избалансирани циркулацијата на воздух во затворена просторија, ефикасно спречување на топол воздух од успеваат во собата преку празнини околу врати и прозорци.И контрола од било каде со Midea Воздух smartphone стан или со гласовен асистент со Google Асистент и Алекса.Сега можете да добиете вистински кул веднаш.Повеќе од 2x Посилни Ладење - се Овластени од страна на дуото црево дизајн и оптимизирани воздух дуктус систем, Midea Duo може да се заклучи и да го зголеми ладење во затворен простор.Флексибилни Струење Насока На динамичен 102* кул замав обезбедува поголема флексибилност во менување на струење насока, нуди извонредно ладење, без непријатност на директни ладен воздух. 26 Метри Понатаму Струење на Далечина, Со напреден воздух дуктус систем што ги засилува струење за висока-брзина, голем дострел воздух проекција, Midea Дуо дува ладен воздух до 26 метри, достигнувајќи секој агол од вашиот дом.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Инстант Излади во Цена Ефективен Начин за Разлика од traditioner воздух conditoner ладење на простор од хемиски, eva

Тоа е пренослив и складирањепријателски ❆Тивко : Тивка, мирна, не се целосно без врева, но звукот на Порт

Тоа може да биде обвинет од страна на компјутер, лаптоп, моќ банка, автомобил полнач итн.Кликнете на копч

Лични Воздушен Кулер, вклучува 675m L резервоарот за вода, мали evaporative воздушен кулер за ладење во жешките �

Вода или песок обезбедување стои и стабилност како вашата пракса вашите снимки,Ова ќе биде наменета за �

★ Резервоарот за вода дизајн : голем капацитет на резервоарот за вода, погодно вода пополнување дизајн,

【Цврстата Структура】Оваа обрачот е направен од страна на цврсти цевки за градба.Структуриран со тешки

Првата брзина е удобно и погоден за спиење, втората брзина е природен ветер, погодни за работа, трета брз

Ве молиме да користите дестилирана вода или чиста вода за да се избегне limescale израстоци.Мини воздушен ку

Резервоарот за вода капацитет : 2 Литри.Безбедноста фактор е повисока, особено за семејствата со деца и д

Како да се Откаже Времето? Sleep Mode : Задржете "+" и Моќ копчиња во исто време за 2 секунди, а потоа можете да ј�

1.Точно безжични и пренослив дизајн, мала големина, која не заземаат многу простор и лесно може да се нос�

Предности на производите : The airconditioning фан е ефикасен воздушен кулер дека може економски и елегантно под�

Мали evaporative воздушен кулер за ладење во жешките летни и може да додадете мраз вода или на мали коцки мраз

Погоден за деца кошарка обука, игра и сл.Лесно да се носат, може да се користи двете затворен и отворен.Ко

【4 во1 : Те Спаси Сите Топли Лета】Нашите Лични Воздушен Кулер со Спреј humidification е компактен и пренослив 4в

❄【Воздух за ладење на преносни моќ】 : мали клима уред има 3 висок, средни и ниски ладење брзини, кој мож

LED highdefinition екран на допир за контрола на работењето на повеќе практично да се сретнат смисла на технолог

Тој е опремен со голем капацитет на резервоарот за вода на 150ml, кои можат да работат за 2.5 8 часа по пополн�

Scroll