Обновено
LJHH Мажите Спортски Отворено Руно Јакна Стенд-ап Јака Поларните Руно Задебелена Топлина Sweatshirt Грб Спортски Облека Јакна

LJHH Мажите Спортски Отворено Руно Јакна Стенд-ап Јака Поларните Руно Задебелена Топлина Sweatshirt Грб Спортски

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1151.76

✿【Повод】Погоден за домашна и надворешна спорт.90% Полиестер, 10% Spandex.Збир на фитнес опрема која може да се носи за различни цели и може да се носи во сите годишни времиња за различни фитнес тренинг во и надвор од спортот.Не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина, нуди вентилација и breathability. ✿✿✿✿✿ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LJHH ПРОДАВНИЦА✿✿✿✿✿✿✿ Убаво Облека ✿^ _ ^✿ Добра Фигура ✿✿✿✿Овие облека се најдобри идеален за вашите пријатели, партнери и сопрузи✿✿Карактеристики : 1.Без разлика за надворешна активност како трчање, скијање, качување, велосипедизам, кошарка, фудбал итн.Тесни фитнес облека, може да се покаже вашата добра фигура кога ќе работат без ограничување на вашата вежба.Мазна и ултра-меки ткаенини кој овозможува екстремни удобност со многу мала тежина без ограничување.Не се впие во вода за повеќе од 15 минути.-✤✤✤✤✤✤Ова ќе биде прекрасен подарок✿^ _ ^✿ве Молиме купувачите што е можно поскоро✤✤✤✤✤✤✤- Големина на : Мали | Боја : Зелена Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Се препорачува 30° вода да се измијат.Можете да се движат слободно, а во салата, канцеларија или дома.✿✿Совети : Рамената и нозете/мускулите се силни/имаат стомак/ако ви се допаѓа малку отворени, се препорачува да се земе поголем size Thin тело/, како на тенок, се препорачува да се земе помала големина ✿✿Големина на Табелата : се препорачува производ големина се за референца, ве молиме следете ги нашите големина на сликата внимателно пред да го купат. ✿【Материјал】Овие направени се од премиум ткаенина.✿✿Информација за производот : Пол : Men Occasion : Дневна, Обука, Отворено Sports Style : Случајни,Fashion Pattern Тип : цврсти color Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Стандард✿✿за Перење Совети : Препорачана 30° вода да се измијат.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ве молиме погледнете го ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛА за димензии имаме прилагодени за вас 85% Полиестер, 15% Spandex 4игл

Scroll