Обновено
Utoolmart 1/4 инчи Вози 7/32 инчен 6 Точка Плитки Приклучок, Cr-V,Империал 1 Buc

Utoolmart 1/4 инчи Вози 7/32 инчен 6 Точка Плитки Приклучок, Cr-V,Империал 1 Buc

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 623.28

【ГОЛЕМИНА】- 1/4 инчи диск, 7/32 инчен 6-точка штекер. 【МАТЕРИЈАЛ】- Хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија. 【6-ТОЧКА ШТЕКЕР】- Висок вртежен момент дизајн костец со рамни страни на fastener, не агли, спречување на круг-оф. 【СТАНДАРД-ДОЛЖИНА ШТЕКЕР】- Плитки добро и тенок ѕидови се овозможи приклучок за да се вклопат во тесни, тесни простори. 【АПЛИКАЦИИ】- Широко се користи во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Utoolmart 1/4 инчи Вози 6 Точка Плитки Socket Technical Параметри* Боја : Sliver* Материјал : Хром Vanadium Челик (Cr-V)* Заврши : Полиран хром* Диск Големина : 1/4-инчен* Приклучок Големина : 7/32 inch Description1. 1/4 инчи диск, 7/32 инчен 6-Точка Штекер.2. Премиум хром vanadium челична конструкција за сила и издржливост.3. Огледало хром позлатен заврши да се спротивстави на корозија.4. Плитко на телото им овозможува на контактот за да ги собере-во тесни, тесни простори.5. Широка примена во DIY рака-на одлуки, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Пакет Содржина* 1 x Плитки Влијание Штекер.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1948D Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Овој Сет Вклучуваат 8 Компјутери Мини Лигите,10 компјутери mochi squishies,12 компјутери шамар нараквици и 8 комп�

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

¡¾Small форма фактор пакет¡¿На MPXV7002 серија piezoresistive сензор во мала форма на фактор пакет (СОП) е напредна мо

Пакетот Вклучува : 1 Pc x Далечински Управувач Extender |.Број на модел : IRДалечински Управувач Приемник.Употре

Тековнатауреди со покажувач на прекинувачот е за безбеден, удобен, следење или за откривање на струја н�

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

Долгата употреба време, висока капацитетот на батеријата.Вграденво висококвалитетни звучници, се прил�

Сите високоодделение за греење кондензатори се користат и материјали се претенциозност.Адаптација на �

Брзо скенирање на книгата без демонтажа и монтажа.Нема потреба да се носат прст манжетни за автоматски �

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Пакетот Вклучува : 18 компјутери ноќта на Вештерките картички големина 5 x7 инчен, 18 компјутери боја плик с

Star Smilez направи оралното здравје, забава.Стоматолошката модел има 4 чистење со забен конец локации кои се

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

Држи ѓубре оттуѓување мирис чиста и свежа!.Digests валкана израстоци во исцедете линии.Природната формула �

Можете да се обидете да се прошири производната линија од мали protractor, но дури и една мала грешка ќе се на�

Scroll