Обновено
Petscharmed Сина Чело Папагал Печати Туш Завеси

Petscharmed Сина Чело Папагал Печати Туш Завеси

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1764.00

Полиестер.Секој туш завеса е изградена со премиум полиестер, водоотпорен материјал за максимална боја vibrancy и исклучителна цврстина.Печатени користење на state-of-the-art широк формат печатари кои нудат бескомпромисен галерија квалитет.Лесно се инсталира со вграден-во цепнатинки за бесење со вашиот избор на туш куки (куки не се вклучени).Буџет-friendly и совршен начин за да додадете стил и личност во вашиот тоалет!.Машина мие со ладна вода и нежно кружете и благ детергент.Petscharmed лансираше колекција на уникатни и ретки животински печати дизајни.Можете да изберете од одредена раса куче, мачка, раса, хрчак, раса, папагалот раси, коњ раси, итн.Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, �

Опис на производот Погоден за стандардна големина тушеви или кади, може да се користи сам.Убаво дизајни�

Тоа Е Направен Од ВисокоКвалитет Водоотпорен Полиестер Ткаенини, Со Добра Пропустливост На Воздух И Ме�

Димензии : 66" x 72" / 165cm x 180cm.Издржлив Материјал : Изработени од 100% полиестер, водоотпорен материјал .Лесен и

100% Полиестер.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Ова туш завеса е направен од Екопријателски полиестер, водоотпорен мат

Започнете со овие интересни и декоративни туш завеси и донесе себе сосема ново искуство.Ако сте љубител

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : 72"x72"(Wx H).КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : 100% Памук Материјал дава highend изглед на вашиот прос

Полиестер.Секоја облека е рачно изработени највисоките стандарди за квалитет користење на премиум пол�

Миењето температура не треба да надминува 45 ℃.Материјал : ова туш завеса е направен од 100% висококвалите�

Подобро Материјал Направен од водаотвратителен ткаенини, неПВЦ.Додадено дебелина за подобро draping во ту�

ГОЛЕМИНА : 72 ИНЧИ ДОЛГО x 72 ИНЧИ ШИРОК; Направен од висококвалитет на полиестер ткаенини; Брзо сушење, Жив

Висат да се исуши.Земете вашата бања décor да стилски ниво со одлична и голема допир на елеганција на ваша�

Стандардна големина60"(W)x72"(L) / 66"(W)x72"(L) / 72"(W)x72"(Л) .Погоден за повеќето бања со када.Полиестер Ткаенини : Вод�

Памук 75 инчи широка x 72 инчи долго, Unlined.Екран Печатени 100% Памук Slub.Координирање на прозорец третмани и по

Големина : 72" x 80" (180x200cm ).Материјал : Матирано PEVA.Водоотпорен и Лесно се грижи.Пакетот вклучува : 1 x туш зав�

Scroll