Обновено
Капа Lang Орел Бренд Telon Масло, 60ml (Пакување од 12)

Капа Lang Орел Бренд Telon Масло, 60ml (Пакување од 12)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2361.60

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи како масажа масло за бебиња.Мешавина на cajuput масло, кокосово масло и Anise масло. 12 шише 60ml по ред.Капа Lang (Орел Бренд) постојано задржува Индонезиски традиционалното наследство и секогаш го иновира да се произведуваат високо квалитетни производи за да се исполни потрошувачот треба, исто како и мајка ми се допаѓа тоа што секогаш сакате да го даде најдоброто за своето бебе.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

ИЗБЕГНУВАЈТЕ ДОПИРАЊЕ на ИНФИЦИРАНИ ПОВРШИНИ : Touchless ногауправувана вратата настроената ви овозможува

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

2 инчи), мала тежина (0 Овој производ е водоотпорен во секојдневна употреба.Мултифункција и мултирежим ба

СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Секоја Кутија Мерки 12" x 6" x 4" висока; Секоја Етикета Мерки 3" x 1.Џемпери, панталони, purses,

Лесно Операција ,Лесни и vernier caliper дека материјалот е високо квалитетен материјал е лесно да се носат.Сит

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

TTArtisan 17mm f / 1.4 APSC Леќа (Црна) Пред Објективот Капа Задните Леќи на Капа TTArtisan 2 Година Ограничена Гаранциј

1 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам 2 160 степен широк Агол поле на глед�

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

Карактеристики : ◇Безжична нето разговорТоа е совршен аудиоразговор алатка, овозможува бесконечна заб

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Photocell автоматски се претвораат светлината во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на зората.Одлично за паркинзите, градењ

Хип Мерења : XМала = 3435.Лесна Камшик долна облека : Ниска половината, исто како и вториот слој на кожата за

Пакет Димензии : 0.3 L x8 H х5.5 W (инчи).Пакет Тежина : 0.1 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 69400 Стручната Моќ

Scroll