Обновено
Восок Третман Машина, Убавина Восок се Топи Машина, Брзо Отстранување на Влакна, Прилагодлива Контрола на Температурата, Погоден за Многу Делови, Може да Се Користи

Восок Третман Машина, Убавина Восок се Топи Машина, Брзо Отстранување на Влакна, Прилагодлива Контрола на Температурата,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2311.20

◆[Брз Восок се Топи] алуминиум внатрешен резервоар на восок грејач е отпорна на висока температура и спроведува топлина брзо. ◆[Прилагодлива температура] Ова восок грејач уред поддржува широк температура се движи помеѓу 5 запира.Во само 90 минути, може да имаат ефект на салон за депилација дома.

Повеќе детали

Material:
ABS
Power:
100w
Size:
as shown
Voltage:
100-127V/220-240V
Plug:
European standard, American style
Packing list:
1* wax therapy machine (effect display, the machine does not contain wax beans)
1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as the picture. :
2. Due to different manual measurement methods, please allow a slight size difference. :

Слични производи во категоријата

Од восок свеќи се безбедни и без чад, нашите свеќа восок е одлична за правење на свеќи на сите облици и го

Ве молиме слободно да ни email ако имате било какви прашања во врска со восок ❀ Совршен & Долготраен Резулт

Високи перформанси Топли Тропски восок манго мирис.НеТоксични biodegradable сите природни.Температурата оце�

100% чист, префинет, и природно восок granulesatural жолта боја и мирис без адитиви.DIY : Совршен за DIY Проекти како �

[СВЕЌА на ОДЛУКИ ОМИЛЕН] Еден од најдобро продаваните соја восок брендови во светот (ако не и најдобар!).�

Нашиот најголем еластична Сина Филм восок, но не!Брзо ладење за брзина шанса на големи површини, како шт�

Восок Бела Pastilles 2 Lb.Премиум Квалитет, Козметички Одделение, Тројно Филтрира 100% Природен Восок.Одлично з�

Содржи навлажнувачки какао путер, особено погоден за сува кожа.Природни растителни состојки, безбедни �

Повеќе Применливи Делови : Погоден за отстранување на големи области на косата, погоден за нозете, гради

100% чист, префинет, и природно избелени восок гранули од Зелена Здравје!.Природно отстранети боја, и прир�

Нашата компанија е основана во 1976 година од страна на Џон и Gayle Среќа и нивниот син Trey.Првично, компанија�

По чистење, масажа со мирис крем за да се направи кожата помазна.Користење на стап да се применуваат сло�

Чиста, ВЕГЕТАРИЈАНЦИ pastilles Козметички одделение 100% ВЕГЕТАРИЈАНСКА храна РАСТИТЕЛНА ОСНОВА БЕЛА.Помага

Нема потреба да се оди на убавината parlour за шанса, губење на време и пари.Шанса за да може да биде болно ко

Лажица капацитет : 1,5 ml.Материјал : бакар, дрво се справи.Со лажица да се стопи восокот кога се загрева ќе �

Tachibelle Liposoluble Depilatory Восок беше формулиран со најдобри состојки за да им помогне да ги отстраните несакан�

Мултифункционален : Епилатор восок грејач погоден за лице, limbts, раце, нозе, пазуви, бикини и други губење

Располага кертриџ кога се празни, не рефил оваа кертриџ.Без напуштање на удобноста на вашиот дом, вашата

Засилен челик резервоарот.Преголеми бања за целосна глуждот и зглобовите покриеност.Види преку заклуч�

Сосема нов и висок квалитет.Одлична за употреба во бања и козметички производи, како и занает проекти.Ма

Го НЕГУВААТ И СМИРУВААТ ВАШАТА КОЖА на ЛИЦЕТО : Ова depilatory тврд восок од Surgi ќе намалување на несаканите р�

На pail ќе го задржи вашето восок безбедно да се чуваат со години, и е совршен сад за scooping точни количини на

Ние сакаме да бидат задоволни, па ве молиме имајте во предвид дека ова восок не е идеален за употреба во �

Безболно со Полно Тело, Восок : Квалитет на отстранување на влакна тврд восок формулиран за да поефикасн

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Восокот е без иритација на кожата, намалување на оштетување на кожата и си

Златна Брендови 464 Scentless Восок.Висок Квалитет На Соја Восок.Произведуваат, Пакуваат, и Дистрибуирани во U

Citronella Масловосок се топи исполнет со масло на citronella , ова восок се топи отворено се создаде ред мирис Мир

Лансиран од страна на дизајн на куќа на Пери Елис во 1995 година Оваа ароматични мирис има мешавина од смр�

Отстрани од топлина и додадете десет капки етерично масло.Користете го ова восок во креми & лосиони за е�

Миризливи восок.Восок ќе се растопат кога се загреани.Изданија на смирување, прекрасен мирис во воздухо

Scroll