Обновено
Дигитални и Аналогни двонасочна Радио-CONNECOM Комерцијални Батерија 4W високо-Моќ токи-Токи + Програмирање Кабел

Дигитални и Аналогни двонасочна Радио-CONNECOM Комерцијални Батерија 4W високо-Моќ токи-Токи + Програмирање

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 7847.52

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 【Бариера-слободна комуникација】Дигитални радио технологија го прави имаат подобар анти-бучава перформанси против радио сигнали, и може да се користи на долги растојанија, дури и под тешки услови. 【Солидна изгради воки токи】На висок квалитет на телото и ротирање копче може да издржи долго време се користи и судир заштеда на многу пари во долг рок. 【Двонасочна Радио】Воки токи употреба R2 Професионален дизајн, 2 пат радио ќе имаат јасна пренос и прием чувство. 【Сите Ситуација Guard】Воки токи одговара на внатрешна и надворешна употреба,како што е во Изградба сајт, производство, образование, деловна зграда,итн.2000m Ah висок капацитет на батеријата,заштита за долго време дијалог. 【Лесен за Употреба】DMR радио се постави добро,Можете да го користите 2 пат на радио, во поинаква средина,избегне опасност.Дигитални и аналогни двонасочна радио-CONNECOM комерцијални батерија 4 W високо-моќ токи-токи + програмирање кабел.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Што има многу дупки на различни големини, може да се сместат предмети со различни големини.Многу корисн�

Предвидено со Сертификат за Автентичност и Доживотна Гаранција за Автентичноста со world реномирани ант�

Photocell автоматски се претвораат светлината во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на зората.Одлично за паркинзите, градењ

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи ка�

Achromatic Цели 4 X,10 X,40 X(S),100 X(S,Нафта).Окуларот.Широко Поле Окуларот : WF10 X(WF16 X опционално).Гледање главата.Ве мо

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

Највисок Квалитет.Висок квалитет слоевит парична казна решетката ткаенина со користење на 100% природни

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Кочница Светло жолто Трепкачко како предупредување, светло црвена светлина.Мора да се има светлина бар

Лесно Операција ,Лесни и vernier caliper дека материјалот е високо квалитетен материјал е лесно да се носат.Сит

Capezio залог на нивната поддршка и посветеност за унапредување на танцот, театарот и рекреација во заедни�

❤️【Здрав, Безбеден совршена големина за помала бања ❤️【Бесплатен Дар Надградба Туш Земи Бар】12" Меди

Туш Завеса : црно и бело boho туш завеса е направен од премиум полиестер ткаенини, која е мека, кожатаприја�

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Генерално, како вметнете големина и i C стануваат поголеми, максимална сечење длабочина се зголемува.Ква

Ткаенина Состав : тоа е направено на polyamide (најлон) и еластични влакна, тоа е свилен, мазна и здрава, нема д

5pcs 1535mm Прилагодливи Дрво Дупка Машина Вежба Малку Сет Падна Дупчење Алатка Core Вежба Малку Здодевен Малк

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Висок квалитет на бел сјај керамички кригла.Печатени на двете страни и погодна за двете лево и десностр�

* На 10ml спреј шише и ткаенина за чистење, лесно да се decontaminate отпечатоци од прсти, погоден за мобилен теле�

▲Компактен И Моќни : Суперпреносни Bluetooth звучник обезбедува моќен звук и стабилна бас преку напредни во

Еластична јака затворање дизајн го прави клиенти се чувствуваат удобно во текот на фризер.Водаотвратит

ИЗБЕГНУВАЈТЕ ДОПИРАЊЕ на ИНФИЦИРАНИ ПОВРШИНИ : Touchless ногауправувана вратата настроената ви овозможува

ИЗОЛИРАНИ Оброк Торба Ладилник Со Посебни Прегради Држи Сè На Контролирана Температура.Простор за ЧУВ�

Тој е компактен и пренослив, и има широк спектар на употреба.Тоа е погоден за фризури, веѓите, лицето нож�

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Индустриски стил, европски стил, morden стил, медитерански стил,западна оркестарот,современи оркестарот,с�

ПОВЕЌЕ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : голема фиока нуди простор за прибор, додека две вратата куќа внатрешни рабо

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Scroll