Обновено
DDPD Доброто Tablecloth Лизга Памук, Лен Tablecloth Тркалезна Маса Крпа Удобно

DDPD Доброто Tablecloth Лизга Памук, Лен Tablecloth Тркалезна Маса Крпа Удобно

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2344.80

Совршен завршувањето на допир на вашата маса за сите посебни прилики.Бидејќи осветленост и прикажува различни, може да предизвика одредена боја, неизбежно, ова не е голем квалитет проблем;.Испорака 10-15 дена, од 30 дена да се вратат;.Ве молиме контактирајте со нас ако не го примите вашата нарачка во рок од 30 дена;.По приемот на стоката, да има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас;.Треба исто став на перница, ве молиме пишете на contact us Material : cloth Style : Европската style Pattern : растенијата flowers Features : бојата е сино небо, зелен чај зелена. 70% памук, 30% синтетички влакна.Лен растителни влакна, дебели формирање, машина перат, не бледнее, не се намали, дише, анти-статички.Природна кожа-пријателски, се чувствуваат добро, не се врти.Различни стилови, различни големини, различни опции, постои потреба, ве молиме контактирајте со нас!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Полиестер,памук,чипка.Се облекуваат за вечера или било кој оброк со овој привлечен чипка tablecloth.Кујна до�

Лен,памук.Погоден за вашата трпезариска маса, кујна, кафе на маса, кафе на маса, партии, банкети, отворено

Висок Квалитет:90%полиестер и 10% spandex навремено слободни и растеглив материјал.Лесен за користење : Лесн�

❤ Судир на сензибилитет и рационалност ❤ Се облекуваат вашата маса!Даде нова облека ❤ Лесно да се Гриж�

Ткаенината е удобно, кожатаfriendly и нежна.Исклучителна жакард, highend атмосфера.На бод должина на overlock е дур�

Божиќ Одмор Винил Фланелен Боксери Назад Лесно Се Грижи Tablecloth.Увезени.Newbridge Црвено Вителот Снешко Печат

☑️МЕРЕЊА : Ова се истуридоказ tablecloth е достапен во 4 големини (дијаметар) [ 60", 70", 90", 108" ].Ве молиме мерка ва

Нашата Портокалова и Црна бои ноќта на вештерките тиква tablecloth табела ги опфаќа печатени со темата ноќта

ПОТРЕБАТА ЗА ноќта на ВЕШТЕРКИТЕ : ноќ на Вештерките затворен оркестарот го поставите се неопходност за

Пакет Листата : Tassel x бран памук, лен tablecloth only,size 53 x 102,отстапување околу 1 или 2 инчи.Бран Tassel Дизајн : франц

100% Полиестер, машина перат, железо, во состојба.Дамка & навремено отпорни,.Едно парче дизајн со свиткани �

Можете лесно може да ја пресмета вашата tablecloth големина од следнава формула.Направен од тешки тежина и д�

Полиестер,poplin 100% Полиестер.Машина Перат.Подебели полиестер 132" лимон полиестер круг tablecloth со практично �

Задебелена ткаенина, добра флексибилност, подобро drape од други ткаенини tablecloth, се чувствува поудобно и т

Wracra карирани маса крпа со единствена дел од памук и лен и надградена водоотпорен слој може да издржи теч

Ова за Денот на Вљубените tablecloth се печатат со различни Денот на Вљубените елементи како што се срцето и �

Памук 90 инчи во дијаметар.Екран печатени 100% памук slub.Координирање на прозорец третмани и постелнината с

Висок Квалитет Tablecloth : Усвојување на активни умирање технологија, нашите трајни табела заштитник е напр

Материјал : Направен од висок квалитет на полиестер ткаенини, супер меки и издржливи.Measurents:Оваа табела

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ТКАЕНИНИ : Оваа табела се покријат е направен од висок квалитет на памук, лен, Добро тр�

Боја : Како на сликите покажуваат.Големина : 33cm x 178cm,33cm x 229cm, 36cm x 183cm, 41cm x 183cm, 46cm x 183cm.Пакет : 141183g.Големина : м

Ве молиме имајте во предвид дека tablecloth големина обично е поголема од масата големина 【совршен дома дек�

Поради рака капчиња,големината имаат малку случајна грешка.Не кајгана.Памук и лен tablecloth може да се мија�

Водоотпорен Слој + Памук, лен.Овој Елегантен Модерен Tablecloth Не Само што Ќе Додадете На Убавината На Вашио�

Дамка Отпорни Акрилик Обложени Премиум Ткаенина 100% Мека Силна Трајни Акрилик Обложени Памучна Ткаенин�

✿Tablecloth Простор Ефект : на Нашата Маса Корица Има Деликатна И Рамни Визуелен Ефект,Може да го Зголеми Чув

Мазна : Ова tablecloth е направен од висококвалитет и исклучително мека и мазна материјали, и е удобно на допи

100% Полиестер.Увезени.Се облекуваат за вечера.Или било кој оброк.Со овој привлечен tablecloth.Кујна додаток е

Овие опремени табела покрие изработени од висококвалитетен полиестер и spandex, кој е издржлив и еднократн

Tablecloth за правоаголник tabel : 54x109in.Висок квалитет на памук, лен fabric Tablecloth, екоfrindely, навремено слободни и дам

Scroll