Обновено
5 Пакет! 24Inch дрвени предмети Притисни Метла со Црвена Полипропилен Влакната, се Подготвуваат, Тврдо се Справи, и Scraper Чистење Отворено Метла Отворено за Складирање Ч

5 Пакет! 24Inch дрвени предмети Притисни Метла со Црвена Полипропилен Влакната, се Подготвуваат, Тврдо се Справи,

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 10111.92

Дворот метла тешки е идеален за чистење на бетон, дрво и плочи површини, како и тоалети и чекање области.Способноста да се чисти темелно.Нашите тешки-должност четка се направени од издржлив филамент што не само што ќе даде години на услугата, но, исто така, ќе издржиме и абење на секојдневна употреба во високо-сообраќај области.Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешки-должност убедливо во било која операција!Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Со секоја издржам, улица метла може да се отстрани 45% повеќе остатоци од претходните метла дизајни.Оваа метла е одлична алатка за подигање на малку прашина и нечистотија или убедливо тешки остатоци на тврди површини.Надвор убедливо метли со влакната се овозможи брзо и ефикасно убедливо на различни подни површини.За брзо, ефикасно убедливо на сите видови на подни површини, секое отворено патио метла може да достигне и чисти во аглите и по ѕидови.Идеална големина за најтешките чистење работни места.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Силна чистење способност Гарантиран Квалитет Со оваа метла, можете лесно чистење на вашиот дом, кујна, с

Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешкидолжност убедливо во било кој�

[Попродажбата на услугата] Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни email и ние ќе ви одговори

ДОЛГО се СПРАВИ со МЕТЛА СО УДОБНОСТА ЗАФАТ : 24 во.Притисни Метла карактеристики 24 во.тврдо четка глават�

[Попродажбата на услугата] Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни email и ние ќе ви одговори

100% сосема нов и висок квалитет.Лесен за чистење на валкани, се повеќе издржливи.Високо квалитетен матер�

Тоа може да се користи за чистење на домашно милениче кожа, коса, течни, стакло.Тоа може да се прилагоди м

Мултифункционален Sweeper : Тоа не само извишува но исто така инциденти!Ефикасно clearn кат површина и лесно д�

100% сосема нов и висок квалитет.Лесен за чистење на валкани, се повеќе издржливи.Високо квалитетен матер�

Шиење со голем капацитет корпата за ѓубре, затворен тип, ѓубре не е лесно да се падне во текот чистење, гу

Нашата надворешна метли се дизајнирани за да бидат што е можно поудобно.Нашиот магацин метла е идеален �

Се чувствуваат слободни да контакт со нас 24 / 7.Ефикасно да издржам подалеку нечистотија и остатоци.Напр�

Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешкидолжност убедливо во било кој�

Способноста да се чисти темелно.Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашиот производ.Оваа метла е одл�

Наежвам Материјал : Пченка Влакна; Метла и dustpan сет за домашна Прашина тави со четка Camper складирање Прити

ГАРАЖА И МУЛТИЦЕЛ ЧИСТЕЊЕ на СОБАТА : Вклучува (1) 24 во.Нераскинлива Конектор сува површина притисни метл

Пред да се појди на пареа соба, метла е завиткано во влажна крпа и се става за 5 минути на долната полица.М

Ние сме 100% сигурни во нашите производи, па можете да остатокот увери вашиот чистење алатки, ќе бидат ефи�

Vikan 16 инчи.Брендот на Vikan.Произведени во Данска.Пакет Димензии : 12" L x 11" W x 6" Х Vikan е 16" Ултра Safe Технологијат

Ние сме 100% сигурни во нашите производи, па можете да остатокот увери вашиот чистење алатки, ќе бидат ефи�

УДОБНОСТ и ЧИСТОТА нашите отворен и затворен метли беа создадени за вашата удобност.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН

Едноставно им помогнам на овој прирачник sweeper напред нејзината ротирачки четки ќе ги укине и издржам до

Тоа е безбедно за сите катови затворен, отворено, тврдо parquet, гранит плочки, или од бетон.Долготраен Квал�

Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Целокупната Димензии : До

STORNG ИЗГРАДБА нашите тешки четка withstands на абење на секојдневна употреба во високоволумен на потрошувач�

Уникатен Наежвам Технологија Ова метла нуди уникатна наежвам технологија за подобрување на чистење пе

Методи на подготовка на сува метла за use To започне, сува метла е печете во топла вода, а потоа се потопува

Едноставно им помогнам на овој прирачник sweeper напред нејзината ротирачки четки ќе ги укине и издржам до

Scroll