Обновено
Olympia Алатки Клупата Менгеме На Назад 38-605, 5 Инчи

Olympia Алатки Клупата Менгеме На Назад 38-605, 5 Инчи

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1391.76

Опис на производот Olympia Алатка Клупата менгеме на назад 38-605, 5 Инчи, Од Производителот Olympia Алатки Меѓународни инженери, развива, пазари, и да се дистрибуира со висок квалитет рака tools по прифатлива цена.На Olympia Клупата менгеме на назад е практична алатка за да имате во вашата workbench и ќе трае низ многу проекти.ЛЕАНО ЖЕЛЕЗО ИЗГРАДБА : Со своите 270-степен вртливата база & прав обложени заврши нашиот производ е совршен за вашата тешки хардвер дограма.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Дизајниран за уникатна комбинација на солидна работа за поддршка на мали и maneuverable големина.Автоцентрир

Оваа цинк умре фрлија мини менгеме на назад цврсто grasps мали workpieces за прецизно дупчење на маса врвот.Тоа �

Материјал : Ова Workbench Планирање Запре Одбор е направен од висок квалитет на алуминиум, и површината е ело

Мерки 3 Инчен широк од 1 инч висока.Максимален капацитет е 2 5 / 8 инчи и 2 Инчен високи.Вклучува bipositional бар р

2" вилицата ширина.Пакет димензии : 6.25" x 4.25" x 3.75".Приближна тежина : 7.57 lbs.Идеален за одржување на мали дело�

Тоа е добар избор за прирачник ентузијасти.Гума и вилиците се спречи marring и задржи деликатни делови безб

Совршен за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други апликации.Горниот

Топката заеднички за флексибилна работа.Вилицата отворање 50mm, Вилицата ширина 78mm.Swivels 360 степени.Tilts 45 ст

Премиум материјалот, исклучителна workership, висока ефикасност.Високо квалитетен материјал обезбедува мак

Накит Машина Додатоци Алатки Високо Квалитетен Материјал : 100% нов висок квалитет на метални материјали,

Ова е нов прстен менгеме.Добро направени стегачот го прави работи на прстени полесно.Дршката карактери�

Материјал : Алуминиум.Сосема нов и висок квалитет.Фрлија Алуминиумски Тело Челик Завртка и да се Справи

Вклучува 1pc.вежба притиснете менгеме на назад : 4 во.; Производ прирачник.Месеци на вежба притиснете табе�

Заштитете го вашиот важна работа парчиња од несакана marring и гребење со менгеме на назад и вилиците.Мулти

V Обликот ЖлебовиСо специјално дизајнирани V обликот на површината и edge, тоа може да се поправи и да се за

На менгеме на назад може да ротира 360 степени, може да се заклучи за повеќе удобен операција.Мал и лесен з

Спецификација : Предмет Тип : Вилици Заштита Cover Material : ABSColor : Orange Surface Стил : Flat Purpose : се Користи за да се сп�

Вилицата капи прикачите да и ги покрие сет од 21 / 2"широк serrated менгеме на назад вилици да shield деликатна ра�

КОРИСНА КЛУПАТА менгеме на назад На менгеме на назад тело е направен од леано железо, цврсти и тешки, ви�

АпликацијаОва менгеме на назад се користи за да се поправи го објектот за да се овозможи работа на неа.Т�

Агресивни обработка на што се малку како .060 од очигледна.Идеален за smal многу големини, тешко апликации и

4 силна магнетна лента адсорпција, брза инсталација е поудобно.Направени од висококвалитетни алуминиум

✅Skidproof Површината : се Направени од алуминиум и гума, издржлив и не се лизга.✅НеMarring : Фиока тип се повлеч

Круг Делови : стегање механизам може да се реализира една фирма и не‑деструктивни врска помеѓу круг дел

ИДЕАЛЕН за УПОТРЕБА : Одличен за дупчење, прислушување, и reaming задачи; конструиран за точни и разноврсна �

3 Инчи / 75mm 2 НАЧИН на ПРЕЦИЗНОСТ МАШИНСКА ЗАМЕНИК МЕЛНИЧКАТА СТЕГАЊЕ ИНЖЕНЕРИНГ АЛАТКА...

Пакување листа : 1*Vise Perfect за задржување на мали делови во накит, хоби, модел одлуки, електроника и други а�

Сет вклучува 4 Талон Костец, 1 престане со M5 завртки.Менгеме На Назад Големина : 6" / 8".Замена Костец : цел 3307

Материјал : Хром stee.Компактен Дизајн : Мали димензии, мала тежина и преносни 100% сосема нов и висок квалит�

Тип : Мини Менгеме На Назад.Материјал : Алуминиум Легура.Светлината и практично користење.Сигурен и издр

Scroll