Обновено
Tondeo Премиум-Линија Mythos Форумот Фризерски Режа, 5.5-Инчен Големина, Црна, 0.08203 kg

Tondeo Премиум-Линија Mythos Форумот Фризерски Режа, 5.5-Инчен Големина, Црна, 0.08203 kg

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 19115.28

Режа со помош-стоп завртка и отстранлив прст одмор.Направени од високо квалитетни vanadium челик.Ергономски форумот форма режа.Удобен и лесен за употреба.Дизајн за професионални како и за лична употреба.Tondeo премиум линија mythos Црна форумот коса режа е направен од високо-квалитетни материјали.Се чувствувам, се сече, се нурне во светот на висока прецизност и убава сечење чувство.Докажан квалитет од прст почива на сечилото совет направени од ексклузивни vanadium легура.Супер остри благодарение на конвексни нож, интегриран сечење на работ и минимум на сечење на работ агли.Индивидуално се прилагодува и речиси авто-чистење благодарение на ефективни autocleaner функција.Големина : 5.5-Инчен.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

5 инчен целокупната должина го прави тоа доволно безбедно да се користи за baby Suitable за право раце фризери

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЧИСТЕЊЕ SHEARS СЕТ : Ова Чистење Ножици поставите има Директно Работ Остар Жилет 3 инчи Ви

Професионални Коса Shears : Ова коса ножици попрофесионално се добри за салонот работници, фризери, barbers ка�

Средување на косата : Професионални косата ножици, умерена должина, погодно за целокупното и делумно ст�

Губење на нето пунџа капак.Elasticated отворање 100% Најлон.Удобно.Издржливи.Bunheads Коса Мрежи во 6 Бои за да Одго�

Kashi Професионални Коса за Сечење и Чистење Shears Сет.ЧЕЛИК : 440 C ЈАПОНСКИ КОБАЛТ ЧЕЛИК.РАКА ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕ

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ 100% 440 C Јапонски нерѓосувачки челик коса чистење режа со прецизна чистење н

Kenchii прецизност конвексни раб.МАТЕРИЈАЛ НА НИВО 4 Премиум colbalt, vanadium легура Јапонски нерѓосувачки челик.�

Со магија паста, прилагодлива големина.Секој пар ножици има магнет, и вие не мора да се грижите за ножици

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ НОЖИЦИ : Ова коса за сечење shears е странаполиран, сечилото линија е уште На texturizing shears

ЧЕЛИК : ЈАПОНСКИ 440 C КОБАЛТ ЧЕЛИК.ЦВРСТИНА : 5961 ROCKWELL.ИДЕАЛЕН ЗА МОКРА И СУВА ВЛАКНАТА.ФОРУМОТ ДИЗАЈНИРАНА

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

* НАС Патент Флексибилен Палецот Спасува Сечење Време Одржување чешел и ножици заедно без да се повлече

Пластични Guard Вклучени Овие Urbanstrive Мек Зафат се Справи со Shears доаѓа со заштитна пластична сечилото гард�

Голем Капацитет!!!Тоа може да се одржи на 2 ножици , 1 чешел , 1 мини нафта и Проретчена 1 Жилет во исто време.

► ЖИЛЕТ СТИЛ на КОСАТА, НОЖИЦИ за СЕЧЕЊЕ : Surgical Online изданија на врвен квалитет пар на професионални коса

СИТЕ НАМЕНА КУЈНА НОЖИЦИ : Тешки 8.5" супер остри кујнски shears, во Вредност 2Пакет во еден сет, мека удобност

Склопот на големината на професионалци.Функција остри ножеви и мазна, сечење акција.Совршен за средува�

Исто така, се што е убаво содржани во архивиран кожа случај, па може да се стави настрана за безбедно чув�

Kashi Професионални Коса за Сечење и Чистење Shears Сет.ЧЕЛИК : 440 C ЈАПОНСКИ КОБАЛТ ЧЕЛИК.РАКА ПРИЛАГОДЛИВИ ТЕ

Лесен за користење : остар жилет сечилото и раканаострен рабови за лесно, па дури и косата се отстранува

Мора да се има меѓу вашиот чешлање додатоци.Една заклучување со плоча за да се контролира и да се приспо�

Голем дар на козметички производи за секоја прилика.Опишете : Нашата коса алатка за сечење е посебен за �

Производителот гаранција може да не се применува.Режа со удобноста завртка и отстранлив прст одмор.Нап�

【Погодно & Практична】Целосно да се отвори лента со жлебови за да се задржи ножици во место, лесно да ги �

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИЧНИ НОЖЕВИ : На индикаторот направена од нерѓосувачки челик што е отпорен на rusting и лес

МУЛТИЦЕЛ КУЈНА НОЖИЦИ:Остри ножеви обезбеди прецизни намалувања.Оваа кујна shears врши извонредно добро

Лесни, добро избалансирани, и згодна сет.Тоа е на располагање во 5.0, 5.5, или 6.0 Станува збор Остар Жилет и с�

Scroll