Обновено
Homemory Пакет на 9 Flameless Коси Прозорец Свеќи со Далечинскиот управувач и Тајмер, 7.9 Инчи Батерија Управувана LED Свеќи со 4 Светлина Режими, Топло Бела Треперење Полека/Бр

Homemory Пакет на 9 Flameless Коси Прозорец Свеќи со Далечинскиот управувач и Тајмер, 7.9 Инчи Батерија Управувана

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1079.76

【Четири Свеќи Режими】LED батеријата прозорец свеќи имаат четири свеќи режими, треперење пламен, бавно, треперење, брзо треперење и осветлување на вредноста на функцијата.9 инчи flameless коси свеќи, 9 x свеќа носители и на 10-копче за далечински управувач.Ви благодариме за вашата нарачка, ако имате било какви прашања за време на користењето на, ве молиме слободно да контактирате со нас преку услуга за клиентите, Тоа е наше задоволство да послужи за вас.LED светилки не само заштедите електрична енергија, но, исто така, имаат подолг живот. 【Тајмер Контрола】На коси свеќа има мерењето функција,тоа значи дека се работи за 4 H или 6 H и после 20Ч или 18 на одмор, тие автоматски ќе се вклучи и ќе needn не ги контролира. 【Батерии и Безбедно】Секоја батерија управувана свеќа бара 3 AAA батерии(Не се вклучуваат).【Вредност Пакет И Топло Бела Светлина】пакетот е 9 x 7.Ова е совет дека ве молиме да го поставите мерењето функција по утврдувањето на владата треба, инаку времето не ќе биде снимен.Светла топло бела светлина и треперење пламен изгледаат како вистински бели коси свеќа, се создаде романтична и шармантна атмосфера.Таму е господар префрлете се во дното pc свеќи. 【СТРОГА КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТОТ】Homemory flameless прозорец свеќи се направени од високо квалитетни материјали и тие беа строго квалитет контролирани.Исклучителна пакувања и со различни функции, ќе биде еден од најдобрите подарок или украси за дома.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одлично за Отворено : Направени од пластика, Homemory Големи Водоотпорен Flameless Свеќи се погодни за надворешн

❤Подводни светилки со 0.6 W супер светло SMD3528 LED светилки, може да работи до 12 часа, напојува со 2 x CR2032 батер

▼РОМАНТИЧНИ И ПРИЈАТНО ОРКЕСТАРОТ На flameless свеќа користи напредни пламен симулација технологија, кој �

Смола столб свеќа може да ги красат вашата градина, двор, патио, базен или отворено активност и може да с�

✅【Многу Апликации】Погоден за сите видови на средини од затворен за отворено : Спални соби, ресторани,

Надградба на Реални Потчукнување Flameless свеќа.Столб Свеќи долготрајни време 600+ часа.Smart flameless Свеќи имаат

Едноставноста на нашиот дизајни нуди повеќе флексибилност која лесно ја надополнува секоја прилика, пр

Ова свеќа е направен од вистински восок и е запалив.Вклучува : Оваа група вклучува Божиќ Црвениот Прав Fll

Лесен за користење : Лизгање на и исклучување на дното на секоја tealights за лесна употреба.Реална пламен : С

свеќи создаде мека атмосфера и да се создаде релаксирачки простор.Тоа е многу тивок, бидејќи тоа не кори

На flameless треперење LED чај светлата се идеални за одликувања, Тоа може да се користи како расположение све

2)1 x Прирачник за Корисникот.изгледаат и се однесуваат повеќе како вистински свеќи, навистина да додадет

Ноќта на вештерките Украси : Оваа шуплива тиква фенер е идеален избор за декорација на ноќта на Вештерки

[Производ содржина] 2 LED Flameless Свеќи(Чоколадо Браун Реални парафински текстура Столба), (Д3"*H4") ,на 10Копче з�

Flameless свеќи се повеќенаменски соба оркестарот дека вклопува лесно во вашата дневна соба оркестарот и сп

Режим : СвеќаТреперење Lights Specifications : Материјал : Plastic Dimension : 37mm*36mm Light боја : Жолта светлина / Шарени light Quantit

ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА, МОЌНИ LED диоди : Овие импресивни свеќи бараат 2 AA батерии по свеќа, кои се очекува да �

Realwax свеќа и не обидувајте се да оган оваа свеќа.Може да се користи спалната соба, студија, дневна соба, т�

Карактеристики мека, топло бела LED светло и Големи Pewter (сребро) база.Автоматски се пали во мрак и исклучу�

[Производ содржина] 2 LED Flameless Свеќи(Brite Портокал Реални парафински текстура Столба), (Д3"*H4") ,на 10Копче за Д�

На трепкачко светло ефект го прави да изгледа како вистински пламен, и пенливи сад го подобрува убавина.

Овој мал LED чај светлина, може да се користи без да се грижиш за пожарот.Прекинувач : Дното ЗА вклучување /

Исклучителна Пакет Листа : Оваа вредност пакет доаѓа со 3 убава flameless столб свеќи и use manual Ова е flameless свеќ�

ПАКЕТ LIST 3 еез кокос flameless свеќи во стакло(led столб свеќи)(големина : 3 Φ" x H 4" / 5" / 6"), 1 10клуч со далечински уп

Надгради Водоотпорен Дизајн подигнување на батеријата на дното зголемување на силиконската гума прст

Добри подароци за Љубовник ,пријатели и деца како Роденденски Подарок!.Ние ќе им понуди бесплатен замен�

Scroll