Обновено
LIYIYI Коса Додатоци Пеперутка Еден Куп Headband Hairpin Домот Уметност Исклучителна Девојка Не се Лизга (Боја : Каки)

LIYIYI Коса Додатоци Пеперутка Еден Куп Headband Hairpin Домот Уметност Исклучителна Девојка Не се Лизга (Боја

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1629.60

Тоа не е само умно поставува надвор од бела кожа, но исто така и модерен едноставна боја, која носи ниско-клуч мода квалитет.❥❥Големина : 4. 2,Изглед, Димензии, Поради прирачник за мерење, ситни грешки се нормална појава, без разлика кој е вистински производ.❥❥Одржување инструкции : 1. Ве молиме обидете се да не нека hairpin содржат вода, lye и други корозивни течности.1 инчи широка.❥❥Материјал : коса клип е направен од памук и лен.Разноврсна : погоден за свадба фризури, свадба превез, деверуша, среќен музика, годишнини, исклучителна подароци, специјални прилики, Ден на Мајката, ангажирање лица.❥❥ Пакет Се Вклучени : 1*Hairpin.❥❥ Романтични пеперутка еден куп форма, ниско-клуч и елегантно, класичен во модата, со ретро изработка, нека легендата на подвижни во срцето. Ве молиме да го отстраните hairpin пред вежбање.❥❥ Ретро дизајн, стилски и роман, украсени со женскиот шарм, ослободување на скриени темперамент, со срцето да одговара, за отклучување на романтична и елегантен стил.❥❥[Материјал] - косата клип е направен од памук и лен, кој му дава целосна претстава за одлични карактеристики на свила и лен еластичност,тоа е рачно ткаени со деликатна и нежна рака, што одговара на деталите на кожата, се чувствува удобно и пријатно. ❥❥Тип : Косата додаток/hairpin/коса клип/Глава цвет. ❥❥[Домот на Косата Клипови] - Лесни смола, светла и природно, со различни стилски елементи.1 инчи широка.Косата клипови се совршени за екранот, создавање на совршен коса декорација. 3,Поради светло, камера, аголот, итн.❥❥ На елегантна и шармантна боја е симбол за добрина.Нашето време на испорака е 10-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи по купувањето. Бидете сигурни да се отстранат коса клип пред да одите на спиење во текот на ноќта.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Косата клип може да се користи како роденденски подароци, одмор одмор подароци, годишнина подароци, ден�

❖Широк Апликации : Различни бои кристал коса barrettes може да се примени во различни прилики, ќе можат да но

Тој е одличен додаток и декорација за жени и девојки.Ќе биде внимателен подарок за вашите најблиски, за �

1 1 / 2" Широк Печатени Справување со Рак на Дојка Фудбал Gros Grain Лента Лак со Кристал Центар.Мерки Околу 5" од

Парична казна или Мода : Мода.Предмет Тип : Hairwear.Материјал : Кристал.Стил : Тренди.Тип : Barrettes.Парична казна

Различни стилови на косата клипови се совршено се совпаѓа со бисер легура и rhinestones, која може совршено д�

Предмет Тип : Hairwear.Парична казна или Мода : Мода.Shapepattern : Растение.Стил : Класика.Материјал : Кристал.Предм

БРЗ И ЛЕСЕН СТИЛ РЕШЕНИЕ која се додава на напор изглед на вашиот ансамбл.РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН тоа е око ф�

КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ФРИЗУРИ со нашите модни додатоци за коса.Уникатен дизајн и лесен.Удобно за секојдне

Рачно изработени во Франција.Одлично за повеќето типови коса.Здрав француски barrette затворач.Направени о

Желки симболизираат спокојство, добро здравје, и издржливост.Желка семе мушка barrette на сребро француски

Мичиген Државата Спартанците 2Tone коса поклон 5" широк x 4" со висок 3" barrette.Лента карактеристики училиште л�

Материјал : Надолу.Пол : Жените.Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Headwear.Стил : Мода.Материјал : Down Gender : Women Dep

КРЕИРАЈТЕ го ВАШИОТ ФРИЗУРИ со нашите модни додатоци за коса.Уникатен дизајн и лесен.Удобно за секојдне

не е проблем во поврзување со било облека или прилики.На различни бои се совршено да се оди со летни фуст

Scroll