Обновено
PANA 3/32 Професионално се Изедначи на Врвот Мал Барел Бела Керамички Бит - Помине Малку Вежба за Dremel Машина (Казна - Мали Барел)

PANA 3/32 Професионално се Изедначи на Врвот Мал Барел Бела Керамички Бит - Помине Малку Вежба за Dremel Машина

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 167.76

[Дизајни] Круг се Изедначи на Врвот со Мали Барел Главата за Брзо Сечење, Обликување, Намалување на Должината и Отстранување на Производите.Заоблени се Изедначи на Врвот Безбедно да се Користи на полски и Преструктуирање на Вашите Нокти, сигурни да се користи на кутикулите без оштетување на ноктот и кожата.Бела Керамички Малку се наменети за Намалување на Топлина.9 mm (Millimeter). [Карактеристики] - Мали Барел Малку Може да се Добие во Sidewalls, Избричат исклучување на Производи, како и Одлични своите Перформанси.Pana Висок Квалитет Мали Барел Малку со Мазна Топ – Бела Керамички Обложени Малку Супер Долго-Траен Материјал.23 Инчи / 12. 6 Ронки Достапни Големини : 2 X Крупни, Екстра Крупни, Груб, Средни, парична Казна и Дополнителна парична Казна. 3/32" месо тело Големина 100% Нови САД Производи.Погоден за сите професионални нокти салон, салон за убавина, спа или лични DIY дома.Се чисти со вода после секоја употреба.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Брзо Прилагодување И Меморија Задржување На Вилицата Отворање.Тенок Вилици Облик За Ореви И Цевки.Тоа Е

【IP68 ВОДООТПОРЕН】 : Заврши нуркање до 6.6 ft длабоко за 1 часа, совршен за подводни активности, како што се п

Салфетка Прстени, Сет од 6 (Пакување од 6).Направена од квалитетот на никел позлатен материјал.Рачно изра�

925 Sterling Silver Факултативна Гравирање.Висина : 5.75".Тежина во грама : 112 Подарок Заградени.Направен во Израел..

Интегриран дизајн на телефонот случај и паричник, многу удобен за носење на отворено, поддршка стојат ф�

Има 10 течност мл / 300 ml.Кристално Стакло : Направен од премиум leadfree кристал кој е транспарентен и lustroТие с

Карактеристики : 1600x1200 (2 MP) HD поток со визија ноќ.Интегрирани влезот осветлување.Во реално време двонасо�

Направен од челик,цврсти и издржливи.Прецизни димензии,лесно да се инсталира.Тип : Батеријата Складирањ

Држи ѓубре оттуѓување мирис чиста и свежа!.Digests валкана израстоци во исцедете линии.Природната формула �

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Цинк легура.Производ Големина : дијаметар е за 1.57 инчен, должината на елен�

ФАЌА ПАДНА СЕМЕ ДА СЕ ХРАНАТ ПОВЕЌЕ ПТИЦИ И ДА СЕ НАМАЛИ НА ЗЕМЈАТА НЕРЕД.Го намалува земјата во хаос.Одг

Само компатибилни со Garmin forerunner 310 XT.Материјали : Најлон.Стилски и удобно.Бендот се вклопува во зглобовит�

70% Памук, 30% Полиестер.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Француски тери потење за години.Редов

Направени од издржлив никел позлатен материјал.Кошница се вклопува во една чаша во време, во триаголен �

1.Живописни Слика Совршен Бои Највисок Квалитет На Слики на располагање; 2.Три различни големини се дост

Директна замена.Лесна инсталација нема посебни алатки потребни за да ги инсталирате оваа издувните за�

1952 Линколн Пченица Отсто Многу Добро.Производ сликите се на точната колекционерски монета(s) продаден и

Можете да се обидете да се прошири производната линија од мали protractor, но дури и една мала грешка ќе се на�

Притисок Switch Вода или Воздух.Притисок Switch се користи за контрола на electrically управувано мотори.Дијафрагм

Scroll