Обновено
Sony a6000 Меѓусебно Леќа Дигитална Камера - Црна (24.3 ПРАТЕНИК, Тело Само) (Обновена)

Sony a6000 Меѓусебно Леќа Дигитална Камера - Црна (24.3 ПРАТЕНИК, Тело Само) (Обновена)

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 18238.80

24 ПРАТЕНИЦИ APS-C CMOS сензор и се Фокусира на Осетливост на Опсегот : EV 0 до EV 20 (при ISO 100 еквивалент).ISO 100-25600 (да се прошири за да 51200).Леќа компатибилност - Sony E-mount објективи.Хибрид БОЛЕСТ со 179-фокусна точка авион фаза-откривање и 25 разлика откривање на поени.До 11 FPS continious снимање - 3-инчен нервира LCD со 921,000 точки.Пронаоѓачот на изглед Тип : 0.39 во вид на електронски пронаоѓачот на изглед (боја).Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

1 : 1 плоштадот формат.Користете Instax плоштадот стил филм.Авто изложеност на контрола На високи перформан�

РАМКА & НАЛЕПНИЦА : Постојат преглед магнети, виси контурите поставите користи за да се откажам вашите ф�

✔Заврши поставувањето✔ 6 пакет на налепници ги задоволи сите ваши демонстрација на побарувачката од в�

Отпечатоци плоштадот големина на слики за да направите повеќе од моментот – 1.5 x големината на мини печа

27 108mm еквивалентно на 35mm филм / 4 X дигитален зум (16 пати и со оптички и дигитален зум).Карактеристики : Пр�

9 видови на фото налепници се достапни, и повеќе интересни слики се обезбедени, така што децата можат да �

Опремени со појавување на OTQ конектор да се реализира фото пренос функција на мобилните телефони, OTQ пре�

Услугата за печатење функција им овозможува на децата да се добие своите фотографии и да ги споделат св�

1 : 1 плоштадот формат.Користете Instax плоштадот стил филм.Авто изложеност на контрола на високи перформан�

60 Листови Instax Мини филмот за камери Мини 8, Мини 9, Мини 11, Мини 90, Мини 70, Мини 50тите години, Мини 25, Мини HELLO

1 X Ѕид Оркестарот Виси Рамка(10 парчиња) може да се земе вашето fave фотографии и да ги користите за декорац�

Лесен за користење : Само точка и Пука.Го сочинуваат вашиот шут, притиснете го црвеното копче и магично ќ

Висок квалитет на слика и едноставна операција.За користење со Instax Мини стил филм.Лесно да се носат прир

Професионална изработка, врвен изработка и висока точност помогне да се обезбеди најдобри перформанси.

Лесен за користење : само точка и Пука.Го сочинуваат вашиот шут, притиснете го црвеното копче и магично ќ

Допрете за репродукција копче за да го внесете ја репродукцијата на владата; во репродукцијата интерфе�

Производ функција : фото земање, снимање на видео, континуирано снимање, репродукција, филтер.Фото резол

Високи перформанси Термички печатење на хартија за да може ефективно да се спречи касета од кршење, го �

Функција : 1 Долго притиснете го копчето за 2 секунди за да го вклучите или исклучите уредот, кратко прити

Scroll