Обновено
LeoCraft Пердув за Занаети 50pcs Природата Портокал Ној Пердуви 20-25 cm 8-10 Инчен Свадба Centerpieces

LeoCraft Пердув за Занаети 50pcs Природата Портокал Ној Пердуви 20-25 cm 8-10 Инчен Свадба Centerpieces

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1151.76

【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, како и мајка ми, баба ми, тетка, сопруга, пријателка, љубовница, свршеница, ќерка, вашите пријателки, или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму.【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи. 【DIY СВОЈ СТИЛ】 Оваа природни пердуви се толку убава и уникатна, погоден за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти.Проектот description Length : 20-25 cm 8-10 Инчен Материјал : Ној Пердуви Боја : портокал Количина : 50pcs Состојба : Прилики да се користи за : Мода Облека, Накит, Капи,Божиќ Партија Празник Декорација Пердуви Забелешка : 1.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Дома Декор Пердуви.Природни Ној Пердуви Plumes.Сите пердуви изгубени природно.Без удирање е потребно и без

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Овие pheasant пердуви се за 1820 Инчи.Браун пердуви со црни ленти.Ние имаме многу видови на пердуви.Проверете �

Предлози за УПОТРЕБА Оваа колекција на пердувите е совршен за DIY модна и занаети.Пердувите се совршени �

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

【Висок Квалитет】Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани до совршенств

Затворена време на Викендите и државните Празници.Ова е за 1 дворот на сребро сива петел hackle седло перду�

Материјал : 100% природни пердув.Сите наши пердув предмети биле професионално се чисти, варен и санирани д

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Ние донесе клиенти различни бои за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве молиме изберете вни�

Зелена Goose Пердуви : Користете го овој зелена goose пердув трим да занает обичај сон catchers или пердув boas; лес�

Нашите goose пердуви се многу погоден за сите видови на DIY занает проекти, обетки, приврзоци, накит одлуки, �

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Пердув големина : вкупната должина на пердувите од глава до коренот е 1.53 инчи.Чисто природни пердуви : Би

Тие се супер популарни во вметнете ги во вашиот накит, коса екстензија, носии, пром фустан, летаат врзува

Домот, свадба,партија украси.Големина : 472inch / 10180 CM.Материјал : Pheasant Опашка Пердуви.Употреба : DIY Занаети Acc

Додадете боја на вашиот декор, уметности и занаети, чевли, капи, или цвет уредување.Професионално чистењ

Различни Бои : Пердуви се mulitcolored, полн доволно за да се задоволат сите ваши потреби.Ние вклучуваат 10 свет

Ние нудиме на клиентите спектар на бои и количини за да изберете од.Ние продаваме сите бои одделно.Ве мо�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Сите наши пердуви се реални и природни кој бил температура дезинфицираат,и пердув предмети биле профес�

Scroll