Обновено
Зак е Смени Его Пар На Солидна Боја Стеги Со Rhinestones Околу 11.2 См Црна Заоблени

Зак е Смени Его Пар На Солидна Боја Стеги Со Rhinestones Околу 11.2 См Црна Заоблени

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 1670.40

Квалитетот Мода Косата Додаток.Секојдневна Употреба за Работа или Училиште - Прибл. 11cm Стеги.Одлично за Танц Покажува како ја Држи Косата & Додава Стил,Производ Димензии : Прибл 11.2 cm.Идеален како Моден Коса Додатоци за Свадби/ Партии/ Фенси Облека.Стандард време на испорака 10-14 дена по испраќањето.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

: крилјата на вештачки пеперутка е составен од ткаенина и делови од телото се направени од алуминиумски

Одлично да се користи : овие мини коса ноктот клипови е совршен за лесно updos, и sectioning косата стил,одлична �

Убава и елегантен изглед може да одговара со твоите различни фустанup прозорци, да ги направи повеќе при�

На hairpin има силна потпора и е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Денот �

Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Широк спектар на употреба : нашата 80 90�

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Оваа блескава коса клип е луксузен секојдневниот мора да се има; Шик кој ќе ве однесе од ден во ноќ.Карак�

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

1.Нова Година тема : овие бебе девојки Кинески стил Главата Обрачот функција голем број на импресивни и к

Точка Име : Кадифен Губење На Ноктот.Материјал : Алуминиумски,Кадифен.Боја : Како На Сликата Покажува.Гол

✨ Производ Големина t треба да се прилагоди на целиот ден.Цврст материјал, но лесен.Направени од издржли

Материјал : алуминиумски,Убаво Полиран, Голема Позлата, Трајна Боја за Задржување.Цена за 26pcs.Толку мног�

Предмет Тип : Headwear.Пол : ЖЕНИТЕ.Тип : Barrettes.Стил : Мода.Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Headwear Gender : WOMENType : Barre

Применливи Сцена : партија.Потекло : CN(Потекло).Тип : Barrettes.Пол : Девојки.Применливи Сцена : партија Потекл�

Секој од не ' рѓосувачки челик клип е најлон прав обложен за убава боја која нема да носат надвор, нула ил

Производителот гаранција може да не се применува.Пакување од 2 сјајот опфатени метал коса клипови со ме�

Широка Примена : лист коса додатоци ќе биде одлична декорација за вашиот убави фризури,одлична за секој�

Предмет тип : Губење на канџи.Материјал : Пластични,Смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Должина : 11.5 / 9.5 CM.

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

Големина : 14cm(L)*9cm(H).Лесно прилог на косата.Изберете еден да одговара на вашата облека!.Се користи за да се

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Brillant Графика Модели може да се разликува поради дизајни.Лак е околу 5" Долг и 3" се на Високо ниво.Клипот Fa

Тип : Француски Направени Hairclip.Линија : ЛУКСУЗНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ЛИНИЈА.Крај : Сјајна.Димензии (mm) : 92*30...

КОСА ДОДАТОЦИ КОИ ОДАТ ДОЛГ ПАТ : Нашата Коса Додатоци се Направени Со Најдобар Квалитет, Па Таа Може да �

2 парчиња / 1 пар како што е прикажано на сликата.за младите девојки.Децата косата клипови за Деца клип к�

Scroll