Обновено
3Tier Нерѓосувачки Челик Злато позлата да се Направи Услуга Количка, Кујна Хотел Бар athroom Количка, Мулти-Функција Практични бар количка Чај Количка, Модерен Дизајн, Зл

3Tier Нерѓосувачки Челик Злато позлата да се Направи Услуга Количка, Кујна Хотел Бар athroom Количка, Мулти-Функција

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано нерѓосувачки челик занает, погоден за коктел забави, танц партии, мали коли на роденден партии, исто така, може да се конвертира во дневната соба на екранот кабинети. ❀ Мулти-функционални складирање полици, давајќи им живот простор, додавање на уметноста-како мебел, правејќи дома чување стилски и елегантен, различен од другите. ❀ Високо-квалитетни кујнски количка, добра товарот, од не ' рѓосувачки челик рамка структура дизајн, heightening ограда, зголемување на просторот за складирање, понудата farewell to home хаос. ❀ 4 тркала складирање багажник, 360 ротација, мазна транзиција насока, многу се загрижени кога се движат. ❀ Големина : L63*W45*H84 cm (24.8*17.7*33.1 инч), ве молиме придружите на количката, имате било какви прашања, да обезбеди 100% услуга и задоволство. ❀ Каже збогум на нередот дома, да ќе уживате во удобноста простор на сите времиња, направи дома и складирање стане модерен и елегантен-метал количка❀ Производ information Color : Gold Material : Нерѓосувачки челик злато позлата+Калено glass Size : L63*W45*H84 cm (24.8*17.7*33.1 инчи)Тежина : about13 kg❀ Совети : над димензии се сите рачни мерења.Поради кривина на производ, тоа е нормално за 1~2cm грешка.Поради фактори како што се светло, камера опрема, и да ги следат разлики, може да биде мало боја разлика.Ве молиме да се разбере!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

ГОЛЕМИНА Вкупната големина е 69"x96" / 175x245cm (висина х ширина).Се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секо

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Уникатен копчето дизајн : Пилула сад се заклучува и се отвора со безбеден и едноставен слот, па тоа нема �

15 1 / 8инчи долго.Лесно да се инсталира.Замени во парови.Одговара на двете страни 15 1 / 8инчи долго.Лесно да �

[Кристално Јасна и Никогаш не Жолто] : Случај дизајн за i Phone 13 Про користење на ултрајасно TPU и КОМПЈУТЕР м

ЗемјоделскоFab Делови Се Со Највисок Квалитет.Автентични ЗемјоделскоFab Делови.Консултирајте Се Со Вашио

Ја спречува drafts (недовршени), нечистотија, инсекти и дожд од влегуваат под гаражни врати.Издржливи винил

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Може да се користи ка�

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】Сите естетски слики се внимателно одбрани и планирани од страна на нашите фотографи

Универзална Светилки : се Користи за Брзинометар Броило Tachometer ИнструментТаблата.Карактеристики : Светл

Кошула : 65% Памук, 33% Полиестер, 2% Spandex; Вратоврска : 100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Н

Тренер МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток до крај.НАПРАВЕНИ �

Генерално, како вметнете големина и i C стануваат поголеми, максимална сечење длабочина се зголемува.Ква

ПОВЕЌЕ ОПЦИИ за СКЛАДИРАЊЕ : голема фиока нуди простор за прибор, додека две вратата куќа внатрешни рабо

Дали сакате да им даде на вашата соба а Сосема нов изглед и на ниската Цена не гледам подалеку од нашиот �

Инсталиран под креветот страна, станувам ноќе, автоматско заклучување на мали ноќ светлина за вас, инти�

Scroll