Обновено
12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.Ајде да започнете за да остварите вашите различна фризура.Секој сет содржи 12 пакет, Ние ќе случајно испратите должина.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на облека, и ќе личност.Како подарок за вашите пријатели, мајки, роднини, колеги, професори, од соседите, исто така е подарок избор за разни празници како Ден на Мајката, Денот на Благодарноста, свадби итн.Ако имате било какви прашања или распрашува, ве молиме контактирајте со нас да ги споделите со нас, така што ние може да ви послужи подобро,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.ви благодарам, ви посакувам среќен шопинг!.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

2 парчиња / 1 пар како што е прикажано на сликата.за младите девојки.Децата косата клипови за Деца клип к�

[Материјал] Метални Легури , Стакло, Кристал, и акрилна смола, силен и издржлив материјал, убава и исклучи

На hairpin има силна потпора и е многу погодна како Божиќ подарок, подарок за денот на Благодарноста, Денот �

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Издржливи и убави.Лесно прилог на косата.Совршен за стегање на вашата коса или да се направи коса стил.О�

Овој оглас е за 2 парчиња (Избрани) Избрани Бои се prepacked не може да се избере свој бои.Случајни бои ќе бида

Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Широк спектар на употреба : нашата 80 90�

КОСА ДОДАТОЦИ КОИ ОДАТ ДОЛГ ПАТ : Нашата Коса Додатоци се Направени Со Најдобар Квалитет, Па Таа Може да �

Предмет Тип : Headwear.Пол : ЖЕНИТЕ.Тип : Barrettes.Стил : Мода.Оддел Име : Возрасни.Предмет Тип : Headwear Gender : WOMENType : Barre

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

✨ Производ Големина t треба да се прилагоди на целиот ден.Цврст материјал, но лесен.Направени од издржли

Предмет тип : Губење на канџи.Материјал : Пластични,Смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Должина : 11.5 / 9.5 CM.

: крилјата на вештачки пеперутка е составен од ткаенина и делови од телото се направени од алуминиумски

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Scroll