Обновено
ZOUHANGDIAN Шанса за Полнење, Восок Потоплите за Безболно Отстранување на Влакна, Дома Восок за Полнење Перници Тврд Восок Грав за Полно Тело, Нозете, Лицето, Веѓите, Бики

ZOUHANGDIAN Шанса за Полнење, Восок Потоплите за Безболно Отстранување на Влакна, Дома Восок за Полнење Перници

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 644.88

*Лесен за ракување прецизен три-димензионални дизајн, прилагодлив температура. *Температура на екранот,екран посебен статус. *Сонда дизајн,попрецизна контрола на температурата. *Сите-алуминиум поставата одбор, восок волумен скала, лесен за употреба. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Восок Warmer1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата.2. Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлика.Опис : ◆Температура-прикажете посебен статус.◆Сондата дизајн-повеќе прецизни контрола на температурата.◆Задебелување изолација одбор-ефикасно спречување на изгореници на кожата.◆Сите алуминиум поставата одбор, восок волумен скала, лесен за употреба.◆Лесно да се работи-прецизен три-димензионални дизајн, прилагодлив temperaturespecification : Номинална моќност : 200 WVoltage : AC (110-120 V/60 Hz), AC (220-240 V/50 Hz)Големина : како shown Inner капацитет : 2.7 LTemperature опсег : 45℃-60℃Функција : со Голем капацитет восок машина, температура-прилагодлив хуманизирано дизајн, едноставна операција.Пакување листа : 1*Топла восок machine We продаваат производи во добра вера,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето,Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Повеќе детали

Rated power:
200W
Voltage:
AC (110-120V/60Hz), AC (220-240V/50Hz)
Size:
as shown
Inner capacity:
about 2.7L
Temperature range:
45℃-60℃
Function:
Large-capacity wax machine, temperature-adjustable humanized design, simple operation.
Packing list:
1*Hot wax machine :
We sell products in good faith,If you have any questions, please contact us in time,We will solve it for you within 24 hours. :

Слични производи во категоријата

Без разлика дали тоа е груб или парична казна коса, Anruz восок за полнење за бразилецот шанса да ги задово�

♦ Едноставна Opration Место солидна, парафински восок во печка и да се сврти на машината.Вие сте толку секс�

Се применуваат топи восокот рамномерно по должината на раст на косата насока, со користење на cuticle бар.Т�

нема хаос.ЕТЕРИЧНИ МАСЛА Маслото од Јојоба природно смирува воспалена кожа.КАРТАТА е СЕРТИФИЦИРАН СУР�

Температурата може да се прилагоди и контролирана до 120 целзиусови степени.Школка има извонреден топли�

Денес, Gi Gi останува лидер во отстранување на влакна решенија низ целиот свет и е посветена на обезбедува

❤Благодарни Gigi Накит за Подарок❤ Врежани со реченицата "Најдобри Gigi Некогаш." Како Gigi Роденден Подароц�

★Траен ефект : На брз и лесен процес може да се отстранат коса за 34 недели.Нежно се применуваат на вашата

Поради разликите помеѓу различните прикази, може да биде боја разлики во сликата Поради прирачник за ме

Чистење Инструкции се Прелива некои од вашиот склопот на почисто, како што се нафтата, во садот и оставе�

Погоден за сите делови на телото, вклучувајќи го и лицето, раце, пазуви, нозете, бикини зона, нозе, веѓите,

12 бои да се избере,octagon форма, со печат на јасен шише, околу 65 монистра во едно шише.Печати направени со faux

* Со овие чинии, може да се стави грав во чаши и топло тоа, нема потреба да се прелива грав во потоплите, ле

*Висококвалитетни материјали : ABS материјали се еколошки, безбедно, без мирис, нетоксичен и безбеден.пак�

Топлина на восок за 2030 минути, а потоа започнете да ја користите 100g Употреба Температура : 48℃ Напон : 100240

Сите алуминиум топлина спроведување на лагер : брза и ефикасна топлинска спроводливост, со внатрешни во

Scroll