Обновено
Колумбија Мажите PFG Ниска Влечете 1/4 Zip Pullover, Влага Wicking, Заштита од Сонце

Колумбија Мажите PFG Ниска Влечете 1/4 Zip Pullover, Влага Wicking, Заштита од Сонце

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 960.00

Крајната влага управување со технологија за градско.100% Полиестер.Оваа рационализација полиестер pullover веќе е неверојатно удобно, но потоа се додаваат влага-wicking технологија и UPF 50 заштита од сонце да amp до тоа.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните УВ зраци.Omni-Фитил брзо се движи влагата од кожата во ткаенина, каде што таа се шири низ површината за брзо да исчезне—одржување сте кул и вашата облека да се исуши.OMNI-ФИТИЛ : The ultimate влага управување со технологија за градско.Таа е наменета да биде вашиот go-to слој за долги денови.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека за разлика од другите.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.Колумбија ја нуди оваа мажите pullover во повеќе бои и големини.НАПРАВЕНИ ЗА РИБОЛОВ : Изработени од 100% полиестер, оваа јакна карактеристики за удобност во редовна одговара намали, совршен за широк опсег на движење и активности.Со овој pullover, може да заврши со негова целосна zip-up јака за да ја заклучите во топлина и да ви екстра топло на зиморничав сали.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот ☞Материјал : Памук Смеса.Се фокусира �

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Увезени.Машина Wash.UA Техника н

СЕВЕРОЗАПАДНИОТ УНИВЕРЗИТЕТ СЛУЖБЕН ЕДНОСТАВНА УНИСЕКС МЛАДИТЕ Т КОШУЛА Ова унисекс младите т кошула

Целосната на истегнување ткаенина овозможи да се направи повеќе активност акции.Лесни ткаенини се добр

адвокатско мода кошула тенок одговара поло маици henley кошули солидна боја фитнес патент turtleneck henley кошул�

Ве молиме според големината на табелата во левата слика пред ставање на ред.Карактеристики : mens атлетик

Редовно се вклопуваат е блиску до телото нудејќи полуопремени се чувствуваат дека го следи обликот на т

Не Кајгана.Карактеристики : кратки ракави симпатична исечете т кошула блузи.Одговараат за жените,тинеј�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.СЕВЕРОЗАПАДНИОТ УНИВЕРЗИТЕТ СЛУЖБЕН

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Еден неврзан tee за секојдневен комодитет.Редовно одговара штрајкови уд

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Поврзана.Увезени.Се повлече На зат�

100% Други Влакна.Увезени.Машина Wash.UA Техника на платно е брзо сушење, ултрамеки & има повеќе природни чувс

Тоа ќе трае најмалку две години!Погоден за сите сезони 【Безбедно Материјал】 : Оваа Маичка Суичери Скок�

На Колумбија Мажите е Супер Гасена Плима™ Камп Кошула, е со кратки ракави мир на небото, на езерото, на р�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

60% Памук, 40% Полиестер.Увезени 4 3 oz 60% чешлани прстеноткачи памук / 40% полиестер.Екипажот вратот со setво ра

2 оз кој дава убав светлина чувствуваат, но не до точка на се премногу тенки.Вие нема да чувствувате било

100% Памук.Материјал 100#37; Предshrunk висок квалитет на памук.Долг ракав класик одговара.Рамодорамо снимање.�

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Ма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење.Поло Ралф Лор

100% Памук.Увезени.Машина За Миење.Еден неврзан tee за секојдневен комодитет.Редовно одговара штрајкови уд

Ве молиме погледнете Опис за димензии на маици.Совршен подарок за најдобар Чичко во вашиот живот.Господ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нашите Колумбија Жените Cades Кејп Резе�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Памук.Машина За Миење.Поло Ралф Лор

71" Големина : XXXXL Големина.обука кошула activewear долги ракави кошули фустан, кошула долг ракав collared долги ра�

Леопард печати долг ракав,Секојдневен туника блузи,бела блуза за жените,бела блуза за жените долги рака

СЕВЕРОЗАПАДНИОТ УНИВЕРЗИТЕТ СЛУЖБЕН ЕДНОСТАВНА УНИСЕКС МЛАДИТЕ Т КОШУЛА Ова унисекс младите т кошула

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Не Кајгана.Карактеристики : кратки ра�

Scroll