Обновено
Nikon Z6 FX-Format Mirrorless Камера Тело - Пакет со 32GB Премиум XQD Мемориската Картичка, Камера на Случај

Nikon Z6 FX-Format Mirrorless Камера Тело - Пакет со 32GB Премиум XQD Мемориската Картичка, Камера на Случај

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 494.40

Z6 FX-Format Mirrorless Камера - EN-EL15b Батерија - МЗ-25a Батерија Полнач - УЗ-E24 USB Кабел HDMI/USB Кабел Клип - БС-1 Додаток Чевли Капа - НА-DC19 Рака - BF-N1 Тело Капа - DK-29 Гума Eyecup - Nikon 1 Година Гаранција - 32 GB Премиум XQD Мемориска Картичка - Камера Случај.Производ Серија : Nikon Z6. Боја : Црна.Леќи На Планината : Nikon Z. Леќа Се Вклучени : Без Леќа.Адаптибилност.Тоа е за останатите течност, се отвори.Подготвувајќи се за ништо, туку да се биде подготвен за ништо.Просперитетна во она што ситуација доаѓа заедно.Z 6 е можеби повеќето прилагодлива камера ние сме некогаш создадени.Тоа е во слатка место на брзина, резолуција и ниско-светлина перформанси.Сите во комбинација со предностите на лесен mirrorless дизајн, револуционерен нов full-frame леќа планината со исти леќи и лесна интеграција со Nikon е dslr фото систем, вклучувајќи С-Планината NIKKOR леќи те сакам.Ова е mirrorless флексибилност како само Nikon може да се создаде.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Пренослив, weathersealed дизајн 121Точка за СитеКрстВид НаЧип Фаза на Откривање на БОЛЕСТ.Компактен, Во Тело, 5О�

Леќа поставеност има, исто така, е оптимизиран, и облоги се применува за да се намали светкаат и ghosting + Canon

Спарен со DIGIC 8 слика процесор, на EOS R содржи мајчин опсег на осетливост од ISO 10040000, која може да се прошири

Првата светска 5оската во тело, слика стабилизација во целосна рамка камера.Користете го вашиот омилен �

Пакетот Вклучува : 1 x Sony Алфа о7 III Mirrorless Дигитална Камера со 2870mm Леќа, 1 x San Disk Secure Digital 64 GB Екстремни ПРО Ме�

QZ1) Кабелот за Напојување Кабел Заштитник Рамо, Рака Тело Капа Додаток Чевли Капа USBза да го USBC Кабел (U

Брз автоматски фокус брзина (0.05 сек.) 24.2 ПРАТЕНИК APSC Exmor CMOS сензор w / забрзан отчитување.До 11 Fps континуир�

02s стекнување брзина.6 СОК Леќа Батерија на NPFZ100 AC Адаптер ACUUD12 Рамо, Рака Тело Капа Додаток Чевли Капа

Canon EOS R5 Mirrorless Дигитална Камера Тело (Меѓународна Верзија) 45 MP FullФрејм CMOS Сензор, DIGIC X Слика Процесор, 8 K30 С

12.1 MP1 Exmor R сензор, оптимизиран за 4 K, чувствителност и брзина.Новиот BIONZ XR обработка на моторот испорачува

ВАШИОТ НАСЛЕДСТВО ЗАСЛУЖУВА НАЈДОБРИОТ : Со текот на времето, најмалите моменти може да се развие во нај

Leica SL2S Mirrorless FullFrame Систем Камера Leica APOSUMMICRONSL 35mm f / 2 Aspherical Објективот Батерија (BPSCL4) Полнач (П.Н.Е.SCL4) Тело �

4 K филм за снимање : Внатрешна SD картичка 4 K / 60 P 4 : 2 : 0 10 малку снимање и првите мурали, дигитална камера со

Оваа Canon EOS M200 Mirrorless Дигитална Камера Пакет од paging (пејџер) Зона нуди идеална професионално искуство заед

Компатибилен Со Батерија Модели : Sony NPFW50 20mm Ултра Тенок Дизајн, Prefect за Патување и за Домашна Употреба, Пр

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач,100% Компатибилен со модел на уредот се �

Scroll