Обновено
Dogggy Домаќинство Ѓубре може да Ѓубре Кутии за Ѓубре Може да Количка за Хартија, Кутии за Ѕид-Монтирани Wastebasket за Кујна Бања Канцеларија Автомобил Ѓубре може да (Боја :

Dogggy Домаќинство Ѓубре може да Ѓубре Кутии за Ѓубре Може да Количка за Хартија, Кутии за Ѕид-Монтирани Wastebasket

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 2157.60

Ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки décor.Wastebasket : кујната количка за ѓубре за отпадоци ќе не окупираат скапоцени простор во кујната.Кога не ги користите, може да пати и да се отвори кога ќе го користите.Мулти-Цел : Овој разновиден отпад бин е погоден за секоја соба - без разлика дали во канцеларија, кујна, купатило или спалната соба, корпа служи како идеално решение за управување со отпад.Големина : 28*5.5*15 CM.Материјал : ПП.Дека изгледа одлично и лесно се вклопува во тесни дупки и мали простори.Големина : 28*5.5*15 CMMaterial : PPThe кујна, спалната соба, дневна соба, студијата, активност соба, дури и во вашиот дете кабината, мислам дека сето тоа е правото да се стави на еден од нашите корпата за ѓубре.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

На Kraftware Бармени Избор Отпад Кошница во Магла Зелена може да се пофали 8четвртиот капацитет.Овој метален

◆Стилски Домот : Овој Дизајнер Парче е Совршен за Отпад, Како што Ткиво,, Шминка и Други Мали Отпад...

Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да

【Удобен Дизајн】 8 Корпата за ѓубре со капак е добро запечатен.Вашите гости ќе бидат изненадени кога ќе

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Совет : Поради различни монитори, н

Црна епоксидна слој додава уште допир на стил на wastebasket го погледнеме.Versatility Brighton Професионални круг wasteb

Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте не директно, ние сме одговорни продавачот и ќе ви д�

Поттикнување правилно отстранување на отпадот додека се лесно додавање убав селски или модерен шарм в�

ЗАДОВОЛСТВО – Нашите ѓубре лименки се направени од супериорен квалитет кои сигурно ќе љубов.Ѓубре обло

【Креативни дрвена нога заградата】 На висок квалитет на дрвени дизајн е повеќе интегриран во домот диз�

☑Висококвалитетни трајни пластика ☑Дијаметар : 13 см, висина : 16.5 cm ☑Замав врвот е лесен за употреба ☑Мо

Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.А

Ако имате некоја шема, ви се допаѓа и сакате да ја прилагодите, можете да контактирате со нас.Секој корпа

Ова ѓубре може да е совршен прилог на ресторани, здравствени установи, училишта, заводи, и хотели каде пр

3") Дијаметар( 8.Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни

Внатре рамка прстен да се одржи кеси за отпадоци.Исто така се идеални за ограничена или тесни простори.3"

100% Пластика.Вклучува 1 wastebasket.Шарени дизајн со езерототематските изреки и спокоен езеро сцени.Може да се

Ако сте човек кој има извршување на квалитетот на животот и уметничка смисла, тогаш ќе мора да го имаат.Hi

Тоа е многу лесно да се чисти и материјал е еднократно.Тоа е многу важно да се стави корпата за ѓубре во б

Направен во Америка Оваа точка беше направен во сад на Америка.Направени за Тешки го Користите Овој wasteba

Scroll