Обновено
skko Гејмерски Слушалки Kraken Слушалки на Уво Влошки - 90mm Круг во Облик на Earpads Замена на Протеини/СТП Кожа/Фланелен боксери Уво Перници Earmuffs за Kraken Гејмерски Слушалки С?

skko Гејмерски Слушалки Kraken Слушалки на Уво Влошки - 90mm Круг во Облик на Earpads Замена на Протеини/СТП

Проверете ја достапноста: Достапно за вашата нарачка
DEN 364.80

Уметнички Избалансиран Звук Излез : Што ќе се слушне на секој аспект на производството се произведени, како и сите звуци се дистрибуирани во различни канали.Спецификации : Тип : Замена Уво Pads Material : Протеини Кожа/ СТП Кожа/ Сунѓерот Foam Shape : Round Color : Прикажува како picure.Се Обрне Вниманието : 1.- Издржливи, мека и пријатна, ефикасно да прашина и корозија. Поради компјутер на екранот и снимање осветлување тоа може да биде предизвикана мала хроматска аберација.Ве молиме љубезно им овозможува на прирачникот мерка грешка на 1~3 мм.Пакет Содржина : 2* Замена на Уво Pads It точно да се анализира секој детал, така што овие слушалки жичен постигнува совршен баланс на цврсти бас, мека midrange, и јасно treble. (Замена Уво Влошки само, на Слушалки/ Слушалки за прикажување не е вклучена.Направени од премиум високо протеинска кожа/ СТП кожа за надворешниот материјал, издржлив и мека, парична казна пријатна текстура и цврсто поблиску до уши.Ги користите за да го замените оригиналниот ислужени, оштетена и загубена слушалки на уво, перници делови, што би можел да го продолжи животниот век на вашите слушалки и заштедува на трошоци за замена на слушалки.Лесно да се замени и да ја инсталирате.Трајни производи за замена на слушалки на уво влошки дизајнирани за Razer Kraken Гејмерски Слушалки само, не одговара за Razer Kraken V2, V2 ПРО Слушалки. Добредојдовте на нашата продавница, ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.- Продолжување на животниот век на вашите слушалки, заштедува на трошоци за замена на слушалките.Долго време да се носат удобно, намалување на притисокот врз auricle и уши ќе не чувствуваат болка.

Повеќе детали

Слични производи во категоријата

Компатибилен за Bose На Уво Quiet Comfort 3 QC3,OE,OE1 Слушалки.Го замени вашиот ислужени earpad перници.Материјал : Напр

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Боја : Црна.Предмет Тип : Уво Влошки.Опис : Производ Description Condition : new Color : За Црна и gray Offer Количина : 1 Пар на �

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad пе�

КОМПАТИБИЛЕН : Ова JARMOR headband е компатибилен со Bose Quiet Comfort 2 / QC2, Quiet Comfort 15 / QC15 Слушалки САМО ( НЕ се компат�

Замена earpads направени со висок квалитет пена.Го замени вашиот ислужени earpad перници / уво покрие / уво ч�

Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа.Го замени вашиот ислужени earpad пе�

тоа е компатибилен со Sony V600 / V900 / MDRZ600, Z900, V900 HD, 7509, 7509 HD.тоа е лесно да го инсталирате,исто како оригинални

【МАТЕРИЈАЛ】Замена earpads направени со висок квалитет мемориска пена и протеини кожа 【КОМПАТИБИЛНОСТ】О

SHP9500 Замена Уво Влошки Компатибилен со SHP9500 НадУво Слушалки јас Мемориска Пена Уво Перници.Едноставен з�

Подобар квалитет отколку повеќето акции earpads најде на highend слушалки.Замена аглеста earpads со користење Real �

Студиото 3 Зглоб Замена на Делови Компатибилен со Студиото 3 Wiresless Bluetooth НадУво Слушалки САМО (НЕ ОДГОВАР�

КОМПАТИБИЛЕН : Овие уво влошки се компатибилни со Corsair Виртуоз RGB Безжична SE ( Висока Верност 7.1) Гејмерск�

▀ Слушалки Замена Headband Покрие, исто Така, Компатибилен со Cloud II, Облак Јадро, Облак Алфа, Облак Про, SRH440 SRH8

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Висок квалитет ЗАМЕНА EARPADS : Направени надвор Премиум Квалитет Удобно Ултра Мека Протеини Кожа на Уво Пе

Намалување на шумот на звукот и подобрување на квалитетот : Ефективно го блокира надворешен шум и го под

3 големини : обемот на испорака вклучува вкупно 3 пара на мемориска пена earplugs во 3 различни големини (еден

Scroll